İŞTE ABBAS TOSUN'UN YENİ TAKIMI

Süper Amatör Lig takımlarından Akhanspor flaş bir transferin altına imza attı. Geçtiğimiz günlerde takımın başına Muhsin Kayan’ı getiren Akhanspor, Denizli futbolunun tecrübeli isimlerinden Abbas Tosun’u kadrosuna kattı.

Genç kadrosuyla yeni sezonda mücadele edecek olan Akhanspor, gençlere tecrübeleriyle bir şeyler katacağına inandıkları ve takıma ağabeylik yapmasını istedikleri Abbas Tosun’u takıma kazandırdı.

Geride bıraktığımız sezonda Tavas Birlikspor’un Play-Out oynamasında büyük bir pay sahibi olan Abbas Tosun, Akhanspor Başkanı İbrahim Eroğul ve teknik sorumlu Muhsin Kayan transferle ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Abbas Tosun gibi bir karakterin ve yeteneğin Akhanspor’da mücadele edeceği için mutluluk duyduğunu belirten Başkan Eroğul, “Abbas, Denizli camiasında herkesin saygısını ve sevgisini kazanmış bir insan. Yeteneklerini zaten tartışmamıza gerek yok. Her iki taraf içinde hayırlı olsun.” dedi.

Abbas Tosun’un takıma çok şey katacağına inandığını belirten teknik sorumlu Muhsin Kayan, “Yaş ortalaması 22-23’den kurulu bir takıma sahibiz. Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Abbas gibi bir beyinle gençlerin çok daha iyi işler çıkartacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

Yeni sezonda futbolu bırakma düşüncesinin olduğunu ancak futbol sevgisinin daha ağır bastığını dile getiren Abbas Tosun, “Açıkçası futbolu bırakmayı düşünüyordum ama futbol oynamak gerçekten çok farklı bir duygu. Bağımlılık gibi bir şey. Başkanımızın ve hocamızın da ısrarlarına karşılıksız kalamadım. Yeni sezonda Akhanspor için mücadele vereceğiz. Hakkımızda hayırlısı olsun.” diye konuştu.


Yorumlar  

+8 #1 Beyin 02-09-2018 00:42
Abbas amatör futbol camiasının en karakterli ve en yetenekli oyuncusu bilen bilir çok iyi transfer ...keşke bu karakteri diğer yaşı büyük oyuncularda gösterebilse...40 yaşında olup ta halen arkadan iş çeviren oyuncular var bunada karakter denir....Abbas adamın olduğu yerde oynar adam olmayan dansozlerle hiç diyaloğa girmez ayrılır bilmem anlatabildim mi ??..adam adammmm hayırlı olsun
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın