BU KEZ KİM GÜLECEK

Bölgesel Amatör Lig’in 2.haftasında Kale’de Denizli derbisi heyecanı yaşanacak.

Bölgesel Amatör Lig 7.Grup’ta ilimizi temsil eden Kale Belediyespor ve Serinhisarspor Pazar günü(yarın) Kale İlçe sahasında kozlarını paylaşacak.

2017-2018 sezonunun başında Mustafa Ali Gözlükaya Çal Belediyespor’u, Mehmet Ali Sevil ise bugün görev aldığı Kale Belediyespor’u yönetirken, zorlu karşılaşma öncesinde dikkatleri çeken bir olay, Mustafa Ali Gözlükaya ve Mehmet Ali Sevil’in ligin ilk haftalarında karşı karşıya gelmesi oldu. Hatırlanacağı üzere geride bıraktığımız sezonda Kale Belediyespor ile Çal Belediyespor ligin açılış maçında karşı karşıya gelmiş, gülen taraf 2-1’lik skorla Kale Belediyespor olmuştu.

Sarayköy 1926 macerasından sonra 2018-2019 sezonun başında Gözlükaya Serinhisarspor’un başına geçerken, Mehmet Ali Sevil ise Tavas macerasının ardından yeniden Kale Belediyespor’un başına geçti.

İki başarılı teknik adamın yolları bu sezonda bir hafta gecikmeli olarak tekrar kesişti. Kale Belediyespor ile Serinhisarspor arasında oynanacak olan derbi, yarın saat 15:00’da başlayacak. Mücadeleyi İzmir bölgesi hakemlerinden Rahmi Fatih Ant yönetecek.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın