AVERİ SAHAYI HIZLANDIRDI

Bölgesel Amatör Lig 7.grup’daki temsilcimiz Serinhisarspor, sahasını hafta sonu oynanacak olan Ortaca Belediyespor maçına yetiştiriyor.

Geçtiğimiz hafta Kale’de oynanan müthiş karşılaşmada Kale Belediyespor’a 1-0 mağlup olan Serinhisar ekibi, ligin ilk haftasında Aydın 1923’ü konuk ederken, Serinhisar İlçe Sahası’ndaki bakım çalışmasından dolayı bu maçı Kızılcabölük İlçe Sahası’nda oynamış ve mücadeleden 1-0 galip ayrılmıştı.

Sahanın son durumuyla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Başkan Şükrü Averi, bu hafta oynanacak olan Ortaca Belediyespor maçına kadar sahayı yetiştireceklerini belirtti. Çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Averi, “Bildiğiniz üzere maçımız Pazar günü oynanacak. İki haftadır sıkı bir çalışma gösteriyoruz ve büyük bir aksilik olmazsa bu hafta kendi sahamızda oynayacağız. BAL ligi kriterlerine uygun olması için ayrı bir soyunma odası yapıyoruz. Zeminimizde de ufak bir iyileştirme çalışmamız var. Bu hafta taraftarımızın itici gücüne ihtiyacımız olacak. Bütün Serinhisar halkını maça bekliyoruz.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın