BİRİNE 5, DİĞERİNE 2 MAÇ!

Geçtiğimiz hafta BAL derbisinde Kale Belediyespor’un Serinhisarspor’u 1-0 mağlup ettiği maçın sonunda çıkan olayların ardından Disiplin Kurulu ceza yağdırdı.

 

Serinhisarspor’un kaptanı Fatih Yiğen’e rakibine saldırdıya teşebbüsten dolayı 3, hakareti nedeniyle 2 maç, toplamda 5 maç ceza verilirken, Kale Belediyesporlu futbolcu Murat Candan’a rakibine saldırdığı için 2 maç ceza verildi. Öte yandan Serinhisarspor yardımcı antrenörü Ümit Noyin’in de savunması istendi.

 

AFKD’nin kararı şöyle:

“Ümit NOYIN (Serinhisar Klb. Ant.) hakkında; 30.09.2018 tarihinde oynanan Kale Belediyespor- Serinhisarspor Spor Toto BAL müsabakasında, eylemi nedeniyle savunmasının istenmesine (01.10.2018 Tedbirli),

Murat CANDAN (Kale Belediyespor Klb. Fut.) hakkında; 30.09.2018 tarihinde oynanan Kale Belediyespor- Serinhisarspor Spor Toto BAL müsabakasında, ağır tahrik altında rakibine saldırıda bulunması nedeniyle takdiren 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine (01.10.2018 Tedbirli),

Fatih YİĞEN(Serinhisarspor Klb. Fut.) hakkında; 30.09.2018 tarihinde oynanan Kale Belediyespor- Serinhisarspor Spor Toto BAL müsabakasında, rakibine saldırıya teşebbüsü nedeniyle 3 resmi müsabaka, hakareti nedeniyle 2 resmi müsabaka olmak üzere toplam 5 resmi müsabakadan men cezası verilmesine (01.10.2018 Tedbirli)”

 

Haber: Osman Özad..

Yorumlar  

+2 #1 BİTMİŞ 05-10-2018 10:37
Fatih Yiğen şimdiye kadar futbolculuğu,karakterli duruşu ile bize kendini tanıttı.Bu olay kendisine hiç yakışmadı.Örnek olaçak bir şahsiyetin bu davranışı denizli futbolu için kötü örnek oldu.5 maç aldığı bu cezadan sonra kendi köşesine çekilmeli.Bu saatten sonra ortalığı karştırır artık.Serinhisara bu saatten sonra zararı olur, faydası olmaz.
Murat Candana söyliyeçek birşey yok.Ona Sertaç Ortaçtan Dansöz sarkısını hediye ederim.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın