MUHSİN KAYAN İSTİFA ETTİ

Süper Amatör Lig’deki takımlarımızdan Yağmur İzolasyon Akhanspor’un teknik sorumlusu Muhsin Kayan görevinden istifa etti.

Sezon başında kadrosuna Abbas Tosun, Göksel Berber ve Kayhan Turan gibi isimleri kazandırarak adından oldukça söz ettiren Akhanspor, sezona istediği başlangıcı yapamamış ligin ilk haftasında Çamelispor’a 3-1 mağlup olmuştu. Ligin 2.haftasında kendi evinde Dokuzkavaklarspor’a 4-1 mağlup olan Akhan ekibi, 3.hafta mücadelesinde Çal Belediyespor’a da 4-0 mağlup olunca Muhsin Kayan görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İstifasını sosyal medya hesabından duyuran Muhsin Kayhan’ın paylaşımı şu şekilde:

“DENİZLİ FUTBOL KAMUOYUNA; 
Bugün Kulüp Başkanının yanına giderek, Yağmur İzolasyon Akhanspor'daki görevimi bıraktığımı kendisine ilettim. Futbolda her şey vardır. "İSTİFA" da vardır. Bu mekanizmayı kullanmak lazım diye düşünüyorum. 
Başta Başkanımız İbrahim EROĞUL olmak üzere, Yönetim Kurulundaki tüm kardeşlerime bu süre zarfında bana yardımcı oldukları için teşekkürlerimi sunarım.
Bir parantez de futbolcularıma açayım; çok karakterli, çok kişilikli futbolcularla bir arada oldum. En büyüğünden en küçüğüne kadar hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum..
Son bir not; BU TAKIM ASLA DÜŞMEZ. Bu da burada bir yerlerde not olarak dursun.. 
BAŞARILAR AKHANSPOR AİLESİ.. SEVİLİYORSUNUZ..”


Haber: Eren Erdoğan


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın