MÜTHİŞ MÜCADELEDE SARAYKÖYSPOR GÜLDÜ

Süper Amatör Lig’in 4.haftası Sarayköy derbisine sahne oldu.


Ligin iddialı takımlarından Sarayköyspor ile mütevazi kadrosuna rağmen lige müthiş bir başlangıç yapan Sarayköy 1926 karşı karşıya geldi. Mücadele 2-0 Sarayköyspor’un üstünlüğü ile sona erdi. Sarayköyspor bir penaltı atışından da faydalanamadı.

İki takımın müthiş mücadelesine sahne olan ilk yarıda gol sesi çıkmazken, Sarayköy 1926 kalecisi Berk Soylar, yaptığı kritik kurtarışlarla ilk yarıya damga vurdu.

85.dakikaya kadar pozisyon anlamında kısır geçen ancak mücadele anlamında çok şey anlatan karşılaşmanın kırılma anı 85.dakikada gerçekleşen Sezer, Şevket değişikliği oldu. Şevket’in girdiği iki pozisyonda 2 gol bulan Sarayköyspor’a galibiyeti getiren goller 85. Dakikada Ekundayo, 88.dakikada Ulaş Çetin’den geldi.

Sarayköy derbisi öncesinde Sarayköy 1926’nın, maçı Sarayköyspor’a vereceği dedikodularına sahada gösterdiği mücadeleyle cevap veren Sarayköy 1926 ekibi, hırsıyla yönetime de bir mesaj yolladı.

İddialara göre Sarayköyspor’u şampiyon yapmak için büyük bir bütçe ayıran Sarayköy yönetimi, Sarayköy 1926 takımına sahip çıkmıyor. Antrenmanlara özel araçlarıyla gelip gittikleri iddia edilen Sarayköy 1926 futbolcularının alacaklarını da alamadıkları için bu maçı kazanarak yönetime bir mesaj yollamak istedikleri, ancak başaramadıkları için çok üzgün oldukları öğrenildi.

 

Haber: Eren Erdoğan
Yorumlar  

+1 #3 Batuhan 17-10-2018 04:14
Alıntı yapılan Cem arı:
Yazının son paragrafında yer alan bilgi ve paylaşım sanırım araştırılmadan ifade edilmiş.Son paragraftaki bilgilerin doğruluğu araştırılıp tekrar kamuoyu ile paylaşılmalıdır diye düşünüyorum.

Ben biliyorum Paralar verilmiyor
Alıntı
+1 #2 Batuhan 16-10-2018 07:22
Yazik 22 binlik şehir de 2 super lig takimi .Verilen paralara yazık. Tahmin ediyorum 2.takima paralar verilmiyor çünkü çoğuda sarayköy çocuğu. Çünkü yıllardır gelenektir saraykoyde el şeyi herzaman tatlı gelmiştir. Ve tahmin ediyorum ki belki maça satmamıştır ama oyun oynanmıştır.
Alıntı
+1 #1 Cem arı 13-10-2018 21:06
Yazının son paragrafında yer alan bilgi ve paylaşım sanırım araştırılmadan ifade edilmiş.Son paragraftaki bilgilerin doğruluğu araştırılıp tekrar kamuoyu ile paylaşılmalıdır diye düşünüyorum.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın