SEVİL, "MANAVGAT'A ODAKLANACAĞIZ"

Bölgesel Amatör Lig’in 4.hafta mücadelesinde sahasında Aydın 1923’ü konuk eden temsilcimiz Kale Belediyespor, sahadan 5-1 mağlup ayrıldı.


Temsilcimiz Kale Belediyespor’un tek sayısını 32.dakikada penaltıdan Ümit Koz kaydetti.

5-1 kaybedilen Aydın 1923 maçının ardından Kale Belediyespor’un teknik sorumlusu Mehmet Ali Sevil, Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

 

Bölgesel Amatör Lig’in 4.hafta mücadelesinde sahasında Aydın 1923’ü konuk eden temsilcimiz Kale Belediyespor, sahadan 5-1 mağlup ayrıldı.

Temsilcimiz Kale Belediyespor’un tek sayısını penaltıdan Ümit Koz kaydetti.

5-1 kaybedilen Yatağanspor maçının ardından Kale Belediyespor’un teknik sorumlusu Mehmet Ali Sevil, Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Beklemedikleri bir sonuç aldıklarını belirten Mehmet Ali Sevil, “İlk yarıya baktığımızda dengeli bir oyun oldu. Pozisyonlar ürettik bunun yanında pozisyonlar verdik. Devreye geride girdiğimiz için ikinci yarıda biraz daha risk almamız gerekiyordu. Topla daha fazla oynayıp pozisyonlar üretmeyi hedefledik ancak 3.golden sonra takımın direnci ister istemez düştü ve böyle bir skor ortaya çıktı. Kaybettiğimiz için üzgünüz tabi ama bu maç artık geride kaldı. Henüz ligin başındayız ve önümüzdeki hafta zorlu bir Manavgat maçımız var. Tamamen bu maça odaklanıp oradan güzel bir sonuçla ayrılmak istiyoruz.” dedi.


Haber: Eren Erdoğan


Yorumlar  

+13 #1 gercek hikaye 14-10-2018 22:48
Dun macta boy gosterisi yapacagina git takiminla ilgilen sevil ...bakalim bu yonetimi ne.kadar sömüreceksin
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın