İNCEKARA, "YIPRANDIM"

Kale Belediyespor başkanı Hasan İncekara görevinden istifa etti.

 

İki sezondur Kale Belediyespor’un yöneticiliğini yapan Hasan İncekara, istifasını sosyal medya üzerinden duyururken, Denizli Futbol’a da açıklamalarda bulundu.

 

“DESTEK YOK ! YIPRANDIM”

Mütevazi kişiliği ile Denizli futbol camiasının sevilen yüzlerinden bir tanesi olmayı başaran Başkan Hasan İncekara, maddi ve manevi anlamda çok yıprandığını belirtti. Tüm yükün kendi üzerine atıldığını belirten İncekara, “22 kişiden oluşan bir yönetim kurulumuz var. Her hafta eşimden dostumdan fedakarlık yaparak maçlara gidiyorum. Aileme vakit ayıramıyorum. Ne yazık ki yönetimimizde benden başka maddi ve manevi anlamda sorumluluk alan bir arkadaşımız yok. Kaleli iş adamlarından hiçbir destek yok. İki haftadır bir şeyler için çabalıyorum ancak elle tutulur bir adım atılmadı. Bende bu şekilde daha fazla yürütemeyeceğimin kararını aldım ve istifa ettim. Hakkımızda hayırlı olsun.” açıklamasını yaptı.

 

Hasan İncekara’nın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ise şu şekilde:

“İki yıldır yöneticiliğini ve en son da bir yıldır Başkanlığını Yaptığım Kale Belediye Sporumuzdan İSTİFA ediyorum. 
Tarihinde ilk defa Türkiye kupası oynayan Kale Belediye spor Bölgesel ligde karakteri ile Taraflı tarafsız herkese örnek olmuştur. Yokluklar ve engeller içerisinde ben bir Devlet Memuru olarak buraya kadar getirebildim. Geçmiş zamanda Başkanlık yapan herkes gibi... 
Bana desteğini hiç esirgemeyen ve ölesiye kadar kalbimin bir parçası olacak PASAJ TARAFTAR gurubuna Tek tek teşekkür ediyorum. 
Yönetimde yalnızlığımı bana hissettirmeyen ve hiç bir menfaat beklemeden yardımcı olan Mehmet ÜN ( Namı değer çeyrek efe ) e teşekkür ederim. 
Kaleli olmak Kale’nin değerlerine sahip çıkmak ile başlıyor. Ben UŞAK’lı bir memur olarak Kale’ye uşaklık yapıyorsam, Kaleli’yim diyenlerden bırakın uşaklığı , biraz olsun yardımcı olmalarını istemek sanırım hakkımdır. Ama bunu şimdiye kadar Kale Belediyespor Başkanı olarak göremedim. Tabi ki Osman İcke hariç. Osman abim tam bir Kalespor Aşığı. Ona da şükranlarımı sunuyorum. 
Kale Belediye Başkanı olarak kırdığım varsa Haklarını helal etsinler. Ben Hakkımı helal ediyorum. Kale Belediyesporumuz’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Sahip çıkılırsa bu teknik ekip ve futbolcuları başarıyı getirecektir. 
Kamuoyuna saygılarımla... Hasan İNCEKARA”

 

Haber: Eren Erdoğan


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın