TAVAS BİRLİKSPOR: 0 - SERİNHİSARSPOR: 0

Bölgesel Amatör Lig’in 6.haftasında iki temsilcimiz Tavas Birlikspor ve Serinhisarspor Kızılcabölük İlçe Sahası’nda karşı karşıya geldi. Mücadele golsüz beraberlikle sona erdi.

 

İki takımın muhteşem mücadelesine sahne olan müsabakada, iki takım da istediği gol pozisyonlarına giremedi. Maçın en net pozisyonunu maçın 90.dakikasında Serinhisarspor buldu. Savunmanın hatalı pasında araya girerek topu kapan İbrahim Kongur, kaleci Ayyub Aliyev’le karşı karşıya kaldı ancak etkisiz vurdu. 90 dakika boyunca orta alanda sıkışan oyunu iki takım da açamayınca, net olarak nitelendirebileceğimiz başka bir gol pozisyonu olmadı ve mücadele 0-0 beraberlikle sona erdi.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Serinhisarspor kaptanı Fatih Yiğen ile maç esnasında Fatih Yiğen’e küfür eden Tavas Birlikspor taraftarı arasında tartışma yaşadı. Bu tartışmanın ardından saha içinde ve saha dışında iki takım yöneticileri ve oyuncuları arasında uzun süreli bir tartışma çıktı. Olaylara taraftarların da dahil olmasıyla Jandarma güçleri araya girerek olayların büyümesini engelledi.

Bu skorla 6.hafta sonu itibariyle Tavas Birlikspor 7 puanla 10.sırada yer alırken, Serinhisarspor, 8 puanla 9. sırada yer aldı.

 

STAT: Kızılcabölük

TAVAS BİRLİKSPOR: Ayyub Aliyev(xx), Emincan Konuk(xx), Hüsnü Sürücü(xx), Ali Varol(xx), Cengiz Çoban(xx), İsmail Dinçer(xx)(87’ Göktuğ Yılmaz ?), Ahmet Tüzün(xx), Ahmet Can Bulut(xx), Yusuf Çataloluk(xx)(70’ Ahmet Demirci(x), Ömer Polat(xx)(90+2’Muhammed Bozkurt?), Serdar Vefa Yeşil(xx)

SERİNHİSARSPOR:  Yunus Yurdaş(xx), Kemal Keçeci(xx), Hasan Demir(xx), Abdullah Çetin(xx), Ahmet Aydın(xxx), Aşkın Çetin(xx), Yoldaş Geçer(xx)(64’Ebrahım(xx), Doğukan Güngör(x)(89’Berkay Kaya?), İbrahim Kongur(xx), Çağlayan İrece(xx)(77’MustafaTahran(x), Fatih Yiğen(xx)

SARI KARTLAR: Emincan Konuk, Hüsnü Sürücü, Cengiz Çoban, Ahmet Tüzün (Tavas Birlikspor) – Kemal Keçeci, Çağlayan İrece, Berkay Kaya, Ahmet Aydın (Serinhisarspor)

KIRMIZI KARTLAR: 90+3’ Ahmet Aydın (Serinhisarspor)

 

Haber: Eren ErdoğanYorumlar  

+3 #4 Tavas 30-10-2018 13:46
Tavas yötecilerinin ne kadar küfürbaz olduğunu yenimi öğreniyorsunuz. Lig başında centilmenlik naraları atanlar .... Küfürbaz tavaslılar bencil tavaslılar...
Alıntı
+1 #3 Şuçlu kim 29-10-2018 17:32
Şuçlu tavas ve tavas seyircisi. Allahtan profesyonel lig görmüş Kızılcabölüklülerin sayesinde çok olaylar önlendi. Bir serinhisarlı olarak bende kardeş kızılcabölüklülere teşekkür ediyorum. Onlara başarılar diliyorum.
Alıntı
+4 #2 Olayların mimarı 29-10-2018 13:08
Gerçek olan tek şey olayların çıkmasına sebep tavastır. Tavas bizi ağırlayandı. Ama orada yaşayan sonradan kızılcabölüklü olduklarını öğrendiğim Kişilerin misafirperverlikleri mükemmeldi. Allah onlardan razı olsun. Tavaslılar biraz adamlık öğrenmeliler onlardan.
Alıntı
+5 #1 Saçma 28-10-2018 20:02
Unuttuklarınız;
Serinhşsarsporun 19 numaralı Abdullah isimli defans oyuncusu maç sırasına sürekli olarak taraftarlara sözlü ve el ile hareket ederek tahrik ettiğini.
Maddi olarak 3de biri olan takımla berabere kaldıkları İçin hazmedemeyen Usta oyuncu Fatih yeğen maç sonrası Tavas taraftarlarına sahada buldugu veya bulundurduğu yabancı cisimleri taraftarlara attığını
En önemlisini unutmuşunuz. Bizlerin Güvenliği için orada bulunan askerlerimize hatta Tavas’ın garnizon komutanına saha içinde saldıran Serinhisar sporun teknik heyetini de eklemeden unutmayalım.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın