KALE BELEDİYESPOR: 0 - KEPEZ BELEDİYESPOR: 3

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7’nci Grup 7’nci haftasında evinde Kepez Belediyespor ile karşılaşan Kale Belediyespor rakibine 3-0 mağlup olarak haftayı puansız kapattı ve 4 puanda kaldı.

Güzel bir havada oynan karşılaşmanın ilk yarısında misafir takım Kepez Belediyespor daha üstün bir oyun sergilerken ikinci yarıda ilk yarıya oranla daha mücadeleci bir oyun sergileyen ev sahibi Kale Belediyespor girdiği pozisyonlardan yararlanamadı ve karşılaşma 3-0 Kepez Belediyespor’un üstünlüğü ile sona erdi.

 

STAT: Dr. Devlet Bahçeli

HAKEMLER: Gökhan Özdemir *, İsmail Çetin *, Veysel Ayaydın *, Fatih Tokail *

KALE BELEDİYESPOR:Sinan Bektaş , Selman Yıldırım *, Atakan Koçyiğit *, Burak Koca , Bayram Yiğit *, Murat Candan *(Yasin Kozak Sak. 65), Durmuş Erol*(Ümit Koz Dak. 46 *), Süleyman Kolukara *, Koray Kılavuz*(Yusuf Dönmez Dak. 87?), Abdurrahman Kırmacı *, Ercan Kuruçay *

KEPEZ BELEDİYESPOR:Fatih Şimşek *, Şükrücan Yılmaz **, Korhan İşeri *, Hasan Efe **, Ersin Demiral *(Onur Uğlu Dak. 79?), Fatalabe Abedowale Gradamesı **,Yusuf Kılıç *, Serdar Sunun *, Enes İlhan Yüksel *(Erdinç Kızıl Dak. 39*) , Arif Yılmaz *, Chenedu Gaucho Obi Micheal ***(Emrah Şenol Dak. 86?)

GOLLER:
Arif Yılmaz Dak. 15, Chenedu Gaucho Obi MichealDak. 50-86 Dak. Kepez Belediyespor

KIRMIZI KARTLAR:
Bayram Yiğit Dak. 53 (Kale Belediyespor)

SARI KARTLAR: Durmuş Erol, Ercan Kuruçay (Kale Belediyespor)Korhan İşeri (Kepez Belediyespor)





Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın