GÖZLÜKAYA İDDİALI

Geçtiğimiz hafta Didim Belediyespor’u mağlup ederek son 3 haftada 7 puan toplayan Serinhisarspor’da Teknik Sorumlu Mustafa Ali Gözlükaya, Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

 

“OYUN ANLAMINDA DA İYİ İŞLER YAPTIK”

Didim Belediyespor maçını değerlendiren Gözlükaya, “Son birkaç haftadır skor anlamında bir yükselişimiz vardı. Isparta Davraz galibiyeti, Tavas maçında da mücadele anlamında iyi bir maç geçirmemiz bizi toparlamıştı. Bu hafta kendi evimizde Didim Belediyespor ile oynayacağımız maç hem iyi bir takıma karşı oynayacak olmamız hem de puan tablosundaki durumumuz itibariyle önemli bir maçtı. İyi bir maç olacağının farkındaydık. Bu hafta iyi mücadele etmenin yanı sıra oyun anlamında ve topa sahip olduğumuz anlarda da iyi işler yaptık. Çok şükür kazandık. Kazandığımız için mutluyuz. Tüm futbolcularımı kutluyorum. Daha da iyisini yaparak devam etmemiz gerektiğini biliyoruz.” dedi.

 

“SÖKE’YE KAZANMAK İÇİN GİDECEĞİZ”

Bu hafta Söke’ye kazanmak için gideceklerini söyleyen Gözlükaya, “Sökespor maçı güzel bir maç olacak. Son 3 haftada 3 galibiyet alan rakibimize konuk olacağız. İyi bir takıma karşı oynayacağımızı biliyoruz. Artılarının da eksilerinin de farkındayız. Maça kadar gerekli çalışmalarımız yaparak Söke’ye kazanmak için gideceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Haber: Osman Özad

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın