AMATÖR LİGLERDE ŞÖLEN VAR

İlimizde bu hafta sonu amatör liglerde oynanacak karşılaşmaların program şöyle: 

TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

 STAT

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Buldan Belediyespor

SAL

Sarayköyspor

Buldan

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Nikferspor

SAL

Y. Çivril Belediyespor

Nikfer

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Çamelispor

SAL

Acıpayam Belediyespor

Çameli

 

01.12.2018

C.tesi

12:00

Merkezefendispor

1.A.

Gökbörü İncilipınarspor

Şirinköy

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

V. Tekstil Şirinköy

1.A.

Kutlubeyspor

Şirinköy

 

01.12.2018

C.tesi

16:00

Kocaderespor

1.A.

Denizligücüspor

Şirinköy

 

01.12.2018

C.tesi

10:00

ASP Gençlikspor

U17

Buldan Belediyespor

İlbadı

 

01.12.2018

C.tesi

12:00

Pamukkale Fatihspor

U17

Yeşilköyspor

İlbadı

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Denizli Merkezspor

U15

Denizli Gençlergücü

İlbadı

 

01.12.2018

C.tesi

16:00

Demiryolgücüspor

1.A.

Çardak Belediyespor

İlbadı

 

01.12.2018

C.tesi

18:00

Denizli Telekomspor

U17

Denizli Gençlergücü

İlbadı

 

01.12.2018

C.tesi

11:30

Y. Çivril Belediyespor

U17

Akkonakspor

Ahmetçik

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Kıralan Demirspor

1.A.

Sarayköy Efelerspor

Ahmetçik

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Beyağaç Belediye

1.A.

Yatağanspor

Beyağaç

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Yeni Güneyspor

1.A.

Pamukkalespor

Güney

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Başkarcı İ.Y. Spor

1.A.

Gürpınarspor

Başkarcı

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Acıpayam Belediye

U17

Dokuzkavaklarspor

Acıpayam

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Işıklıspor

1.A.

Üçler Alb. B.Ş. Spor

Işıklı

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

İncilipınargücü GSK

U17

Çal Belediyespor

D.Demirci

 

01.12.2018

C.tesi

16:00

Denizli Genç Ümitler

U15

Yeşil Çınarspor

D.Demirci

 

01.12.2018

C.tesi

18:00

Kuşpınarspor

1.A.

Pamukkale Kartalspor

D.Demirci

 

01.12.2018

C.tesi

11:00

Bağbaşı Zeytinköy

U15

Denizligücüspor

Bağbaşı

 

01.12.2018

C.tesi

13:00

Bağbaşı Zeytinköy

U17

Elit Futbol Kulübü

Bağbaşı

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Kızılcabölükspor

U17

Değirmenönüspor

Kızılcabölük

 

01.12.2018

C.tesi

14:00

Kale Belediyespor

U15

Sarayköyspor

Kale

 

02.12.2018

Pazar

09:00

Akkonakspor

U15

Bereketlispor

İlbadı

 

02.12.2018

Pazar

11:00

Denizli Starspor

U15

Elit Futbol Kulübü

İlbadı

 

02.12.2018

Pazar

13:00

Fatih 1453 Spor

1.A.

Bozkurt Belediyespor

İlbadı

 

02.12.2018

Pazar

15:00

Alparslan Gençlikspor

1.A.

Akkonakspor

İlbadı

 

02.12.2018

Pazar

17:00

Yağ. İzolasyon Akhan

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

İlbadı

 

02.12.2018

Pazar

19:00

Denizligücüspor

U17

Tekkeköyspor

İlbadı

 

02.12.2018

Pazar

09:00

Denizli Telekomspor

U15

Değirmenönüspor

Şirinköy

 

02.12.2018

Pazar

11:00

V. Tekstil Şirinköy

U17

Denizli Yıldızspor

Şirinköy

 

02.12.2018

Pazar

13:00

Denizli Merkezspor

U17

Başkarcı İ.Y. Spor

Şirinköy

 

02.12.2018

Pazar

15:00

Karakovaspor

1.A.

Şemiklerspor

Şirinköy

 

02.12.2018

Pazar

17:00

Dokuzkavaklarspor

SAL

Sarayköy 1926 FK

Şirinköy

 

02.12.2018

Pazar

19:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Denizli Gençlergücü

Şirinköy

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Çal Belediyespor

SAL

Kalınkozspor

Çal

 

02.12.2018

Pazar

15:00

Denizli Starspor

SAL

Yeşilköyspor

Honaz

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Kelekçi Gençlikspor

1.A.

Siteler Mh. Spor

Kelekçi

 

02.12.2018

Pazar

12:00

Çıtakspor

U15

Acıpayam Belediyespor

Ahmetçik

 

02.12.2018

Pazar

14:00

İğdir Kayagücüspor

1.A.

Bekilli Belediyespor

Ahmetçik

 

02.12.2018

Pazar

14:00

İncilipınargücü GSK

1.A.

Şahinspor

D.Demirci

 

02.12.2018

Pazar

16:00

Kaptanspor

U15

Pamukkale Fatihspor

D.Demirci

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Kızılcabölükspor

U15

İncilipınargücü GSK

Kızılcabölük

 

02.12.2018

Pazar

13:00

Yeşilköyspor

U15

Çal Belediyespor

Servergazi

 

02.12.2018

Pazar

15:00

Denizli Telekomspor

1.A.

ASP Gençlikspor

Servergazi

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Sarayköyspor

U17

Yeşil Çınarspor

Sarayköy

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Başkarcı İ.Y. Spor

U15

Çamlık Futbol Kulübü

Başkarcı

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Kale Belediyespor

STBAL

Sökespor

Kale

 

02.12.2018

Pazar

14:00

Serinhisarspor

STBAL

Bucak Bld. Oğuzhan

Serinhisar

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın