HAFTANIN SONUÇLARI

Denizli amatör liglerinde bu hafta oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şu şekilde;


TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

 STAT

Sonuç

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

Sarayköyspor

SAL

Nikferspor

Sarayköy

 4-0

08.12.2018

C.tesi

10:00

Denizli Starspor

U15

Kaptanspor

Şirinköy

 0-10

08.12.2018

C.tesi

12:00

Dokuzkavaklarspor

U17

Çal Belediyespor

Şirinköy

 4-2

08.12.2018

C.tesi

14:00

Akkonakspor

1.A.

Işıklıspor

Şirinköy

2-1

08.12.2018

C.tesi

16:00

Üçler Alb. B.Ş. Spor

1.A.

Merkezefendispor

Şirinköy

1-6 

08.12.2018

C.tesi

18:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Fatih 1453 Spor

Şirinköy

3-0 

08.12.2018

C.tesi

13:00

Yeşilköyspor

SAL

Yağ. İzolasyon Akhan

Servergazi

 5-2

08.12.2018

C.tesi

15:00

Pamukkale Fatihsppr

U15

Yeşilköyspor

Servergazi

 0-7

08.12.2018

C.tesi

13:00

Değirmenönüspor

U15

Bağbaşı Zeytinköyspor

Başkarcı

 0-9

08.12.2018

C.tesi

16:00

Gökbörü İncilipıınar

1.A.

Denizli Telekomspor

D.Demirci

 2-4

08.12.2018

C.tesi

18:00

Denizli Yıldızspor

U17

Başkarcı İ.Y. Spor

D.Demirci

7-0

08.12.2018

C.tesi

09:00

ASP Gençlikspor

U17

Bağbaşı Zeytinköyspor

İlbadı

 1-9

08.12.2018

C.tesi

11:00

Elit Futbol Kulübü

U15

Sarayköyspor

İlbadı

 1-9

08.12.2018

C.tesi

13:00

Denizli Merkezspor

U17

Denizligücüspor

İlbadı

 1-4

08.12.2018

C.tesi

15:00

Denizli Gençlergücü

U17

Buldan Belediyespor

İlbadı

1-4

08.12.2018

C.tesi

17:00

Tekkeköyspor

U17

Kızılcabölükspor

İlbadı

4-8

08.12.2018

C.tesi

14:00

Bekilli Belediyespor

1.A.

Kuşpınarspor

Bekilli

0-2

08.12.2018

C.tesi

14:00

Çardak Belediyespor

1.A.

İğdir Kayagücüspor

Çardak

6-2

08.12.2018

C.tesi

14:00

Şahinspor

1.A.

V. Tekstil Şirinköyspor

Ahmetçik

 10-0

09.12.2018

Pazar

12:00

Sarayköy 1926 FK

SAL

Çal Belediyespor

Sarayköy

 0-2

09.12.2018

Pazar

14:30

Sarayköy Efelerspor

1.A.

Beyağaç Belediyespor

Sarayköy

 0-2

09.12.2018

Pazar

12:00

Acıpayam Belediye

SAL

Dokuzkavaklarspor

Acıpayam

 1-0

09.12.2018

Pazar

12:00

Bağbaşı Zeytinköy

SAL

Buldan Belediyespor

Bağbaşı

2-1 

09.12.2018

Pazar

13:00

Çal Belediyespor

U15

Dokuzkavaklarspor

Çal

 

09.12.2018

Pazar

13:00

ASP Gençlikspor

1.A.

Bozkurt Belediyespor

Servergazi

 3-4

09.12.2018

Pazar

15:00

Yeşilköyspor

U17

Acıpayam Belediyespor

Servergazi

 1-1

09.12.2018

Pazar

12:30

Şemiklerspor

1.A.

Alparslan Gençlikspor

Gümüşler

 0-2

09.12.2018

Pazar

13:00

Y. Çivril Belediyespor

SAL

Çamelispor

Ahmetçik

 6-1

09.12.2018

Pazar

09:00

Çamlık Futbol Kulübü

U15

Denizli Genç Ümitler

İlbadı

 0-2

09.12.2018

Pazar

11:00

Yeşil Çınarspor

U17

Denizli Telekomspor

İlbadı

 0-5

09.12.2018

Pazar

13:00

Pamukkale Kartalspor

1.A.

İncilipınargücü GSK

İlbadı

 2-4

09.12.2018

Pazar

15:00

Elit Futbol Kulübü

U17

Sarayköyspor

İlbadı

 1-1

09.12.2018

Pazar

17:00

Pamukkalespor

1.A.

Başkarcı İ.Y. Spor

İlbadı

 2-5

09.12.2018

Pazar

19:00

Siteler Mahallesispor

1.A.

Demiryolgücüspor

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

09:00

V. Tekstil Şirinköy

U15

Denizli Merkezspor

Şirinköy

 4-3

09.12.2018

Pazar

11:00

Değirmenönüspor

U17

V. Tekstil Şirinköyspor

Şirinköy

 1-3

09.12.2018

Pazar

13:00

Kalınkozspor

SAL

Denizli Starspor

Şirinköy

 6-1

09.12.2018

Pazar

15:00

Denizligücüspor

U15

Akkonakspor

Şirinköy

 4-0

09.12.2018

Pazar

17:00

Akkonakspor

U17

Pamukkale Fatihspor

Şirinköy

 7-2

09.12.2018

Pazar

19:00

Denizligücüspor

1.A.

Tekkeköyspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Gürpınarspor

1.A.

Kocaderespor

Gürpınar

 1-1

09.12.2018

Pazar

13:00

Yatağanspor

1.A.

Yeni Güneyspor

Yatağan

 3-1

09.12.2018

Pazar

13:00

Kutlubeyspor

1.A.

Kelekçi Gençlikspor

Kutlubey

 1-3

09.12.2018

Pazar

14:00

Denizli Eğitimspor

U15

Kızılcabdölükspor

D.Demirci

 2-4

09.12.2018

Pazar

16:00

Denizli Gençlergücü

U15

Denizli Telekomspor

D.Demirci

 0-7

09.12.2018

Pazar

18:00

Denizli Gençlergücü

1.A.

Karakovaspor

D.Demirci

 

09.12.2018

Pazar

13:00

İncilipınargücü GSK

U15

Başkarcı İ.Y. Spor

Başkarcı

 

09.12.2018

Pazar

14:30

Horozkentspor

K3L

Konyaaltı Gençlik ve Sp.

Kredi Yurtlar

8-1

09.12.2018

Pazar

14:00

Tavas Birlikspor

STBAL

Isparta Davrazspor

Kızılcabölük

 1-3

09.12.2018

Pazar

14:00

Serinhisarspor

STBAL

Manavgat Belediyespor

Serinhisar

 2-3




Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın