SARAYKÖYSPOR'DA TRANSFER HAREKATI

Süper Amatör Lig’in iddialı takımlarında Sarayköyspor’da transfer harekatı başladı.

 

Cüneyt Dev, Ulaş Çetin, Şevket Gündoğan ve Tayfun Tuncer gibi isimlerin takımdan ayrılması üzerine transfer çalışmalarına başlayan Sarayköyspor’da  gidenlerin yeri çabuk doldu.

Sezon ilk yarısını lider Çal Belediyespor’un arkasında 33 puanla 2.sırada tamamlayan Sarayköyspor Şükrü Ayhan, Mehmet Tetik ve Djiehoua ile anlaşmaya vardı.

 

Transferleri ve ligin ikinci yarısını Denizli Futbol’a değerlendiren Sarayköyspor’un genç çalıştırıcısı İbrahim Aktürk, sezon sonunda şampiyon olacaklarını söyledi. Sezonun ilk yarısında talihsiz birçok olay atlattıklarını belirten Aktürk, “Sezonun ilk yarısında birçok talihsiz olay yaşadık. Bazı oyuncularımız ciddi sakatlıklar yaşadı. Acı bir de kaybımız oldu. Takım olarak toparlanmamız biraz zaman aldı. Her şeye rağmen çok fazla bir puan kaybı yaşamdık. Takımdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Ayrılan arkadaşlarımızın yerine takviyeler yaptık ve görüşme halinde olduğumuz birkaç arkadaşımız daha var. Sezonun ikinci yarısında hata yapmak istemiyoruz.” açıklamasını yaptı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın