TAVAS BİRLİKSPOR'DA SULAR DURULMUYOR

Bölgesel Amatör Lig 7.Grup’ta ilimizi temsil eden takımlarımızdan bir tanesi olan Tavas Birlikspor’da sular durulmuyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Başkan Hüseyin Keysan’ın şok istifasıyla sarsılan Zeybekler, önceki akşam toplanan yönetim kurulu toplantısında Başkan Keysan’ı ikna ederek görevinin başına geri getirmişti.

 

FUTBOLCULAR VALİZLERİ TOPLADI!

Başkan Keysan’ın görevinin başına geri dönmesiyle birlikte sorun çözülmüş gibi görünse de 'futbolcular şehri terk etti' iddiası gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Tavas Birliksporlu futbolcular paralarını alamadıkları gerekçesiyle valizlerini topladılar ve şehri terk ettiler.

 

İZLEN ÇİNDEMİR’DEN YALANLAMA!

Tavas Birlikspor’un Sportif Direktörü İzlen Çindemir yaşanan son gelişmelerle ilgili Denizli Futbol’a konuştu. Futbolcularla ilgili bir problem olmadığını belirten Çindemir, “Oyucularımızla ilgili şuan için herhangi bir problem yok. İzne giden birkaç futbolcu arkadaşımız oldu ve bu durum çok farklı yansıtıldı. Kulüp olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz doğru. Futbolcularımızla bir toplantı gerçekleştirdik sorunları çözüme kavuşturduk. Sadece biz değil şuan bütün kulüplerde bu tarz sıkıntılar yaşanıyor. Önemli olan bu sıkıntılardan en az zararla kurtulabilmek. Biz birlik olarak bu sıkıntıların altından kalkacağız.” dedi.
Yorumlar  

+4 #1 Gündem yaratmak 08-01-2019 09:38
İşiniz gücünüz gündem yaratmak. Böylemi yönetilir kulüp. Acemisiniz acemi. Bırakın bu işleri.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın