GÖZLÜKAYA DERBİ ÖNCESİ MESAJ VERDİ

Serinhisarspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ali Gözlükaya 1-1 sona eren Aydın 1923 maçıyla ve bu hafta oynanacak olan Kale Belediyespor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Bal liginde deplasman maçlarının her zaman zorlu geçtiğini belirten Gözlükaya, “İyi bir hazırlık süreci geçirdik. Bu hazırlığımızı maça da yansıttığımızı düşünüyorum. 1-0 öne geçtik. Ardından çok gol pozisyonuna girdik ancak değerlendiremedik. 2.golü bulsak sonuç çok daha farklı olabilirdi ama 90+3’de gelen bir penaltı ve kalemizde golü gördük. Maçtan önce 1 puanı nasıl diye düşünsek olumlu görebilirdik ancak oynadığımız futbola göre 1 puan bizi sevindirmedi.” dedi.

 

Bu hafta oynanacak olan Kale Belediyespor maçına da değinen Gözlükaya, “Denizli’de şuanda belli bir rekabet var tabii. Şimdilik Denizli takımları arasında birinci sıradayız ve lig sonunda da bu şekilde bitirmek öncelikli hedefimiz. Ligi bitirebildiğimiz kadar yukarda bitirmek istiyoruz. Kaliteli ve karakterli bir oyuncu grubuna sahibiz. Bu hafta önemli bir Denizli derbisine çıkacağız. Bu maçlar önemli ve belirleyici maçlar. Bu nedenle hafta sonuna iyi hazırlanıp iyi bir sonuç almak istiyoruz.” açıklamasını yaptı.

Dostluk çerçevesi içinde bir mücadele olmasını temenni eden genç çalıştırıcı, “Buradan söylemiş olalım. İnşallah dostluk ve kardeşlik çerçevesi içinde güzel bir derbi olur. Allah herkesin yardımcısı olsun.” dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın