HAFTANIN PROGRAMI

Denizli Amatör Liglerde bu hafta oynanacak olan maçların programı şu şekilde:



26.01.2019

Cumartesi

10:30

Başkarcı İ.Y. Spor

U15

Acıpayam Belediyespor

İlbadı

 

26.01.2019

Cumartesi

17:00

Pamukkalespor

1.A.

Denizligücüspor

İlbadı

 

26.01.2019

Cumartesi

14:00

Sarayköy Efelerspor

1.A.

Kocaderespor

Sarayköy

 

26.01.2019

Cumartesi

11:00

V. Tekstil Şirinköy

U15

Değirmenönüspor

Şirinköy

 

26.01.2019

Cumartesi

17:00

Yatağanspor

1.A.

Tekkeköyspor

Şirinköy

 

26.01.2019

Cumartesi

15:00

Çardak Belediyespor

1.A.

Pamukkale Kartalspor

Çardak

 

26.01.2019

Cumartesi

14:00

Kelekçi Gençlikspor

1.A.

Demiryolgücüspor

Kelekçi

 

26.01.2019

Cumartesi

14:00

Beyağaç Belediye

1.A.

Yeni Güneyspor

Beyağaç

 

26.01.2019

Cumartesi

14:00

Kıralan Demirspor

1.A.

Başkarcı İ.Y. Spor

Ahmetçik

 

26.01.2019

Cumartesi

14:00

Bekilli Belediyespor

1.A.

Şahinspor

Bekilli

 

26.01.2019

Cumartesi

14:00

Denizli Starspor

U15

Çal Belediyespor

D.Demirci

 

26.01.2019

Cumartesi

16:00

Kızılcabölükspor

U15

Yeşil Çınarspor

D.Demirci

 

26.01.2019

Cumartesi

13:00

Bağbaşı Zeytinköy

U15

Akkonakspor

Servergazi

 

26.01.2019

Cumartesi

15:00

Yeşilköyspor

U15

Sarayköyspor

Servergazi

 

26.01.2019

Cumartesi

11:00

Pamukkale Fatihspor

U15

Elit Futbol Kulübü

Saraçoğlu

 

26.01.2019

Cumartesi

13:00

Denizli Merkezspor

U15

Denizligücüspor

Saraçoğlu

 

26.01.2019

Cumartesi

11:00

Denizli Telekomspor

U15

Bereketlispor

Akkonak

 

26.01.2019

Cumartesi

13:30

Denizlispor

STT1L

Adana Demirspor

Atatürk

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Sarayköy 1926 FK

SAL

Acıpayam Belediyespor

Sarayköy

 

27.01.2019

Pazar

13:00

V. Tekstil Şirinköy

1.A.

İğdir Kayagücüspor

Şirinköy

 

27.01.2019

Pazar

15:00

Kalınkozspor

SAL

Y. Çivril Belediyespor

Şirinköy

 

27.01.2019

Pazar

15:00

Denizli Starspor

SAL

Sarayköyspor

Honaz

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Çal Belediyespor

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

Çal

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Dokuzkavaklarspor

SAL

Y. İzolasyon Akhanspor

Saraçoğlu

 

27.01.2019

Pazar

16:00

Karakovaspor

1.A.

Merkezefendispor

Saraçoğlu

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Çamelispor

SAL

Buldan Belediyespor

Çameli

 

27.01.2019

Pazar

13:00

Yeşilköyspor

SAL

Nikferspor

Servergazi

 

27.01.2019

Pazar

15:00

Fatih 1453 Spor

1.A.

Üçler Alb. B.Ş. Spor

Servergazi

 

27.01.2019

Pazar

12:00

Denizli Gençlergücü

1.A.

Bozkurt Belediyespor

İlbadı

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Alparslan Gençlik

1.A.

Işıklıspor

İlbadı

 

27.01.2019

Pazar

16:00

Siteler Mh. Spor

1.A.

İncilipınargücü GSK

İlbadı

 

27.01.2019

Pazar

13:00

Akkonakspor

1.A.

Gökbörü İncilipınarspor

Akkonak

 

27.01.2019

Pazar

15:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Denizli Telekomspor

Akkonak

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Şemiklerspor

1.A.

ASP Gençlikspor

Gümüşler

 

27.01.2019

Pazar

14:00

Serinhisarspor

STBAL

Kale Belediyespor

Serinhisar

 




 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın