İMPARATOR ÇAL'I DİZE GETİRDİ

Süper Amatör Lig’in 17.haftasında Buldan Belediyespor, deplasmanda Çal Belediyespor’u Kemal Tülü’nün kaydettiği tek golle 1-0 mağlup etti.

 

Ligin ilk yarısını 6 puanla son sırada bitiren Buldan Belediyespor, 2.yarının başında tecrübeli çalıştırıcı Levend Sarıoğlu ile anlaşmıştı. Sarıoğlu yönetiminde çıktığı 4 karşılaşmada 3 galibiyet 1 beraberlik alarak alt sıralardan kurtulmanın hesaplarını yapan Buldan Belediyespor, şampiyonluk mücadelesi veren Çal Belediyespor’u deplasmanda 1-0 devirmeyi başardı.

 

SARIOĞLU, “HADDİMİZİ BİLEREK OYNADIK”


Zorlu Çal deplasmanını Denizli Futbol’a değerlendiren Buldan Belediyespor teknik sorumlusu Levend Sarıoğlu, “Zorlu bir maç olacağının farkındaydık. Çal’a puan yada puanlarla ayrılmak için geldik ve bunu başardığımız için mutluyuz. Çal Belediyespor gerçekten güçlü bir ekip ve çok kaliteli futbolculardan kurulmuş bir takım. Biz haddimizi bilerek oynadık ve galip geldik. Çal Belediyespor çok gol pozisyonuna girdi ancak değerlendiremedi. Bu pozisyonları değerlendirmiş olsalar çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik ama futbol böyle bir oyun, güzel tarafı da bu.” açıklamasını yaptı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın