HASAN DEMİR SERİNHİSAR'A KARŞI!

Transferin son gününde Serinhisarspor’dan ayrılarak Tavas Birlikspor’un yolunu tutan tecrübeli stoper Hasan Demir, Serinhsar’da oynanacak olan karşılaşmada bu kez Zeybeklerin formasını terletecek.

 

Bölgesel Amatör Lig 7.grup’da ilimizi temsil eden iki takımımız Serinhisarspor ve Tavas Birlikspor 19.hafta mücadelesinde Serinhisar İlçe sahasında karşı karşıya gelecek. Denizli takımlarının ligde kalmak için kıyasıya mücadele ettiği 2018-2019 sezonunda Serinhisarspor ile Tavas Birlikspor arasında oynanacak olan karşılaşma iki takım açısından da hayati önem taşıyor. Kritik karşılaşma öncesinde Serinhisar ekibi 23 puanla 7.sırada bulunurken bu maçı kazanarak bir adım öne geçmenin hesaplarını yapıyor. 19 puanla 10.sırada bulunan Tavas Birlikspor ise Serinhisar deplasmanından 3 puanı alarak aradaki farkı kapatmanın planlarını kuruyor.

 

Bu karşılaşma öncesinde sezon başında Serinhisarspor forması giyen Hasan Demir, yaşanan maddi problemlerden dolayı takımdan ayrılmış ve transferin son gününde Tavas Birlikspor’un yolunu tutmuştu.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın