20.HAFTA PROGRAMI

Denizli Amatör Liglerde 20.hafta heyecanı başlıyor. Haftanın programı şu şekilde:


C.tesi

14:00

Bağbaşı Gençlikspor

U14

Çamlık Futbol Kulübü

Servergazi

C.tesi

10:00

Yeşil Çınarspor

U14

Denizli Starspor

İlbadı

C.tesi

12:00

Üçler Alb. B.Ş. Spor

1.A.

Karakovaspor

İlbadı

C.tesi

14:00

Tekkeköyspor

1.A.

Başkarcı İ.Y. Spor

İlbadı

C.tesi

16:00

Yeşil Çınarspor

2.A.

Servergazi FK Spor

İlbadı

C.tesi

11:00

Şemiklerspor

U19-2

Güzelyurtspor

Gümüşler

C.tesi

15:00

Şemiklerspor

1.A.

Denizli Gençlergücü

Gümüşler

C.tesi

11:00

Denizligücüspor

U14

Kale Belediyespor

Akkonak

C.tesi

13:00

Denizli Telekomspor

U14

Y. Çivril Belediyespor

Akkonak

C.tesi

15:00

Akkonakspor

1.A.

Denizli Adaletspor

Akkonak

C.tesi

17:00

Elit Futbol Kulübü

U14

Genç Ümitlerspor

Akkonak

C.tesi

15:00

Yatağanspor

1.A.

Sarayköy Efelerspor

Yatağan

C.tesi

12:00

Denizli Merkezspor

U14

Denizli Gençlergücü

Saraçoğlu

C.tesi

14:00

Pamukkalespor

1.A.

Kıralan Demirspor

Saraçoğlu

C.tesi

16:00

Dokuzkavaklarspor

U19-1

Pamukkale Fatihspor

Saraçoğlu

C.tesi

18:00

Eskiköyspor

2.A.

Honazspor

Saraçoğlu

C.tesi

11:00

V. Tekstil Şirinköy

U14

Akkonakspor

Şirinköy

C.tesi

13:00

Bereketlispor

U14

Değirmenönüspor

Şirinköy

C.tesi

15:00

Çardak Belediyespor

1.A.

V. Tekstil Şirinköyspor

Çardak

C.tesi

14:00

Bekilli Belediyespor

1.A.

Kelekçi Gençlikspor

Bekilli

C.tesi

12:00

Y. Çivril Bld. Spor

U19-1

Denizli Yılduzspor

Ahmetçik

C.tesi

14:30

Şahinspor

1.A.

Kuşpınarspor

Ahmetçik

C.tesi

14:00

Kaptanspor

U14

Denizli Eğitimspor

D.Demirci

C.tesi

18:00

Gökbörüspor

2.A.

Denizli Sanayigücü

D.Demirci

C.tesi

14:00

Bağbaşı Zeytinköy

U14

Serinhisarspor

Bağbaşı

C.tesi

14:00

Tavas Birklikspor

U14

Şemiklerspor

Karahisar

C.tesi

14:00

Buldan Belediyespor

U14

Acıpayam Belediyespor

Buldan

C.tesi

14:30

Kızılcabölükspor

TFF3L

Van B.Ş. Belediye

Kızılcabölük

Pazar

14:00

Buldan Belediyespor

SAL

Sarayköy 1926 F.K

Buldan

Pazar

14:00

Bağbaşı Zeytinköy

SAL

Y.Çivril Belediyespor

Bağbaşı

Pazar

12:00

Irlıganlıspor

2.A.

Akköy Musabeyspor

Saraçoğlu

Pazar

14:00

Dokuzkavaklarspor

SAL

Çal Belediyespor

Saraçoğlu

Pazar

16:00

ASP Gençlikspor

1.A.

Işıklıspor

Saraçoğlu

Pazar

18:00

Pamukkale Fatih

U14

Honazspor

Saraçoğlu

Pazar

14:00

Çamelispor

SAL

Denizli Starspor

Çameli

Pazar

14:00

Nikferspor

SAL

Kalınkozspor

Nikfer

Pazar

11:00

Sarayköy Efelerspor

U19-2

Serinhisarspor

Sarayköy

Pazar

14:00

Sarayköyspor

SAL

Yeşilköyspor

Sarayköy

Pazar

14:00

İncilipınargücü GSK

1.A.

İğdir Kayagücüspor

D.Demirci

Pazar

16:00

Gökbörü İncilipınar

1.A.

Alparslan Gençlik

D.Demirci

Pazar

18:00

İncilipınargücü GSK

U14

Altın Horozspor

D.Demirci

Pazar

20:00

Denizli Yıldızspor

2.A.

Pamukkale Fatihspor

D.Demirci

Pazar

14:00

Bozkurt Belediyespor

1.A.

Merkezefendispor

Bozkurt

Pazar

12:00

Denizli Adaletspor

U19-2

Kale Belediyespor

Akkonak

Pazar

14:00

Denizligücüspor

1.A.

Yeni Güneyspor

Akkonak

Pazar

16:00

Denizli Telekomspor

1.A.

Fatih 1453 Spor

Akkonak

Pazar

14:00

Gürpınarspor

1.A.

Beyağaç Belediyespor

Gürpınar

Pazar

10:00

Alparslan Gençlik

U14

Dokuzkavaklarspor

İlbadı

Pazar

12:00

Horozkentspor

K3L

Antalya Demirspor

İlbadı

Pazar

14:00

Gençlergücüspor

U19-2

Kocaderespor

İlbadı

Pazar

10:00

Kızılcabölükspor

U14

Çal Belediyespor

Şirinköy

Pazar

12:00

Tunaras Adaletspor

U14

Bozkurt Belediyespor

Şirinköy

Pazar

14:00

Denizli Kartalspor

U19-2

Çardak Belediyespor

Şirinköy

Pazar

16:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U19-2

Tavas Birlikspor

Şirinköy

Pazar

18:00

Denizli Kartalspor

2.A.

Elit Futbol Kulübü

Şirinköy

Pazar

14:00

Kocayaka Emekspor

2.A.

Medelespor

Kocayaka

Pazar

14:00

Çıtakspor

2.A.

Karayahşilerspor

Çıtak

Pazar

14:00

Baklan Belediyespor

2.A.

Sökmenspor

Baklan

Pazar

14:00

Başkarcı İ.Y. Spor

U19-2

Değirmenönüspor

Başkarcı

Pazar

14:00

Yeşilköyspor

U14

Sarayköyspor

Servergazi

Pazar

14:00

Dodurgalarspor

2.A.

Sofular Gençlikspor

Acıpayam

Pazar

14:00

Yeşilyuvaspor

2.A.

Karahisar Belediyespor

Yeşilyuva

Pazar

14:00

Kuyucakspor

2.A.

Güzelyurtspor

Yatağan

Pazar

14:00

Tavas Birliksor

STBAL

Kuşadasıspor

D.Seyfi Atlı





Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın