TAVAS BİRLİKSPOR'DA ÖZKAN CEYLAN DÖNEMİ

Bölgesel Amatör Lig 7.Grup’daki temsilcimiz Tavas Birlikspor’da Özkan Ceylan dönemi başladı.

 

Başkan Hüseyin Keysan’ın istifasıyla birlikte Başkanlık görevine gelen Ali Kalkan, kendi isteği ile görevi bırakan Gökhan Çelebi’nin yerine Özkan Ceylan’ı getirdi. Tavas Birlikspor’da Özkan Ceylan’ın yardımcılığını Arif Topbaş üstlenirken, kaleci antrenörlüğünü Mutlu Köktaş yapacak.

 

Anlaşmayla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Özkan Ceylan, “yuvama döndüğüm için mutluyum.” dedi. Sözlerine devam eden Ceylan, “Sezona Acıpayam Belediyespor ile başlamıştık ancak bazı fikir ayrılıklarından dolayı yollarımızı ayırmamız gerekmişti. Bir süre dinlendik ve şimdi yeniden Tavas Birlikspor’la anlaştık. Tavas benim yuvam. Burada 4 sezon boyunca aralıksız çalıştım. Yeniden bu camianın içinde olmaktan dolayı mutluyum.” dedi.

Ligdeki konumlarıyla ilgili de konuşan Ceylan, “Şu anda Denizli takımları arasında sonuncuyuz ancak Kale Belediyespor ile 3, Serinhisarspor ile 7 puan fark var. Bunlar kapanmayacak farklar değil. Sezon sonuna kadar elimizden geldiğinin en iyisini yapıp, Tavas Birlikspor’u ligde tutmaya çalışacağız.” diye konuştu.


Yorumlar  

+5 #3 Bekir 04-03-2019 22:59
Birbirinize sövüyordunuz şimdi kankamı oldunuz.
Alıntı
+4 #2 Horoz 02-03-2019 23:32
Amatörde hiçbir başarısı olmayan bi hocayı tekrar getirmek biz düşmek istiyoruz demek olmuş. Tabi bu arada büyük başkanda kaçmış olacağı buydu.
Alıntı
+8 #1 Emin 02-03-2019 19:12
Daha 1 ay önce Özkan hocaya küfür edenler şimdi çağırıyorlar. Senide anlayabilmiş değilim hoca.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın