DENİZLİ BAL’DA GALİBİYETE HASRET

Denizli’yi Bölgesel Amatör Lig 7’nci Grupta temsil eden Saraköyspor ve Çal Belediyespor 7’nci haftada oynayacakları karşılaşmalardan galibiyetle dönerek uzun bir aradan sonra galibiyetle tanışmanın planlarını yapıyorlar.

Denizliyi Bölgesel Amatör Lig 7’nci Grupta temsil eden ve lige iyi bir başlangıç yaparak ligde ilk üç maçı galibiyet ile kapatan Sarayköyspor ligde 11 puan ile üçüncü sırada bulunuyor. Kırmızı siyahlılar son galibiyetini 3’üncü haftada Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine karşı deplasmanda aldı. Denizli temsilcisi 7’nci haftada deplasmanda 3 puan için Karaman Belediyespor ile karşılaşacak. Karaman Belediyespor-Sarayköyspor maçı 03 Ekim 2019 tarihinde saat 14.00’de Karaman Kemal Kaynaş Stadın’da oynanacak. Maçı; Cantürk Kılıç, Haydar Avcı, Batuhan Topçu, Can Durgut hakem dörtlüsü yönetecek.

7’nci Gruptaki diğer Denizli temsilcisi ise Çal Belediyespor ise 6’ncı hafta itibariyle almış olduğu bir galibiyet, bir beraberlik ve 4 yenilgi neticesinde toplamış olduğu 4 puan ile 13’üncü sırada bulunuyor. Antrenör değişikliğine giden siyah beyazlılar bu hafta kendi evlerinde oynayacakları Sarayönü Belediyespor maçından 3 puan ile ayrılarak lige tutunmak istiyor. Çal Yusuf Ziya Göksu Stadında 03 Kasım 2019 tarihinde saat 14.00’de oynanacak karşılaşmayı, Osman Ertuğ Eraş, Fatma Özlem Tursun, Kaan Kaya ve Barış Asım Ünal hakem dörtlüsü yönetecek.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın