“YALAKALIK YAPMAYI SEVMEM”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Ligi 11’inci haftasında kendi evinde ligin yenilgisiz tek takımı Yeşilköyspor ile karşılaşacak olan Yeşil Çivril Belediyespor’da Teknik Sorumlu Özkan Ceylan sahadan en iyi sonuçla ayrılmaya çalışacaklarını söyledi.

Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan ve ligin 10’uncu haftasında oynanan Karakovaspor maçı ve 11’inci haftasında oynanacak olan Yeşilköyspor müsabakası ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan Yeşil Çivril Belediyespor Teknik Sorumlusu Özkan Ceylan “Geçen hafta oynadığımız Karakovaspor maçı galip gelmemiz gereken bir maçtı. Hafta içi yaptığımız çalışmalar çok verimli geçmesine rağmen rakibin konumundan dolayı isteğimiz gibi başlayamadık. Üstüne ilk devre takım kaptanın 35’inci dakika da gördüğü kırmız kartla 10 kişi kaldık.
Devre arasında yaptığımız konuşma ve ufak sistem değişikliği ile ikinci yarıda isteğimiz oyunu sahaya yansıtarak maçı 6-2 kazanmasını bildik. Maç sonucu daha farklı olabilirdi ama İkinci yarı oynan oyundan yapılan mücadelen dolayı oyuncularımı kutluyorum. Bildiğiniz gibi Yeşil Çivril Belediyespor’un başına geçeli üç hafta oldu.

“HER HAFTA ÜZERİNE KOYARAK GİDİYORUZ”
Her hafta gelişen bir kulübüz üzerine koyarak yol almak istiyoruz. Bunu Akkonakspor ve Karakova maçlarında gördük. Genç takımız Karakova maçında 6 tane 2003 doğumlu futbolcu ile maça başladık. İleriki dönemlerde bu sayıyı artırmak istiyorum. Çivril potansiyeli olan bir yer. İnşallah Çivril’ de hep beraber güzel işler yapacağız. Bu hafta ligin namaglup takımı Yeşilköyspor’u misafir edeceğiz. Sonucun ne olacağını bilmem. Ama şundan eminim Yeşilköyspor’u en güzel şekilde ağırlayıp, Ahmetçik Stadına gelen taraflı tarafsız herkese çok zevkli futbol izlettireceğimizin garantisini verebilirim” dedi.

“YALAKALIK YAPMAYI SEVMEM”
Gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunan Ceylan “Ben Özkan Ceylan olarak kimsenin isteği şeyleri yazmam ve söylemem. Benim bildiğim doğruları da söylemekten çekinmem söylerim söylemeye de devam edeceğim. Benim söylediğim şeylerde kişinin şahsına değildir. Benim kimsenin yerinde ve işinde gözümde yoktur. Yalakalık yapmayı da sevmem. Allah razı olsun ne zaman arasam ASKF başkanı Feyyaz Çeşen başkanım bizlere her zaman yardımcı olmuştur. Kendisi benim için çok değerli bir insan benim için başkandan ziyade bir abimdir. Spor camiası bunu iyi bilsin”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın