YUKATEL DENİZLİSPOR U19’DA GÖZÜNÜ ZİRVEYE DİKTİ…

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

TFF Elit U19 Ligi, B Grubunda mücadele eden ve 19’uncu hafta itibariyle 28 puanla altıncı sırada bulunan Yukatel Denizlispor gözünü zirveye dikti. Aynı zamanda grubunda 18 golle kalesinde en az gol gören takım olan yeşil siyahlılar 20’nci haftada oynayacakları Kocaelispor maçından 3 puan ile ayrılarak ilk üç arasına girmek ve A Grubuna yükselmek istiyor.

Bu karşılaşmanın hazırlıklarını Teknik Sorumlu İlker Seven, Yardımcı Antrenör İsmail Engin ve Kaleci Antrenörü Okan Kayhan nezaretinde sürdüren yeşil siyahlılarda tek hedef galibiyet. Doğan Seyfi Atlı Stadında bu önemli maçın hazırlıklarını sürdüren genç horozlar; ısınma ve düz koşu ile antrenmana başladı ve esneklikle devam etti.

Daha sonra takım iki gruba ayrıldı. Bir grup düz koşu yaparken diğer grup dar alanda oyun oynadı. Bunlar iki set halinde yapıldı. Sekize sekiz bu hokeyi oyunu iki set olarak oynandı. Ayrıca kaleciler Ali Eren Yalçın ve Abdülkadir Sünger kaleci antrenörü Okan Kayhan ile birlikte çalıştılar. Futbolcuların istekli ve moralli olduğu çalışma yaklaşık iki saat sürdü.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın