LİDER DERBİ MAÇINDAN 3 PUAN BEKLİYOR…

HABER:ÖMER BEYAZOĞLU 

Denizli Süper Amatör Ligi, Ali İpek sezonunu 15’inci hafta itibariyle lider olarak tamamlayan Serinhisarspor 16’ncı haftada deplasmanda oynayacağı Buldan Belediyespor maçından galibiyet bekliyor. Teknik Sorumlu Vural Yiğit kaliteli, yetenekli bir kadroya sahip olduklarını belirterek tek düşüncemiz 3 puan dedi.

Denizli Futbol’a 16’ncı haftanın en önemli maçını değerlendiren Yiğit “Buldan Belediyespor maçı öncesi oynadığımız Beyağaç maçında hata yapmak istemiyorduk ve planladığımız gibi de oldu. Oyuncularımız iyi futbol, taktiğe uygun oyun ve farklı skorla galip geldiler. Bu hafta zor bir maç bizleri bekliyor tek düşüncemiz 3 puanla Buldan’dan ayrılmak. Eğer şampiyon olmak istiyorsak bu maçı kazanmamız gerekiyor. Rakibimize Levent hocamıza saygı duyuyoruz. İnşallah sıkıntısız centilmence bir maç geçer, hak eden oyunu daha fazla isteyen takım maçı kazanır. Biz futbolcularımıza güveniyoruz. Alacağımız 3 puan önümüze daha rahat görmemizi sağlayacak”ifadelerinde bulundu.


Yorumlar  

0 #2 Futboliğ’e Cevap 01-02-2020 04:56
Futboliğ Rumuzlu şahıs. Senin gibiler sadece televizyonda maç izler,trübünde de çekirdek kola yaparken küfür etmeyi bilir. Vural hoca 3 dönemdir bu takımın en zor zamanında takımın başında yer aldı. Takım İçin elinden geleni yaptı. Piyasada o kadar tecrübeli hoca var diyorsun. Muhsin sattı gitti,ibrahim hoca tokatladı,gözlü kaya desen öyle,o böyle şu şöyle.bırak bu işleri madem Serinhisar’ı düşünüyorsun destekliyorsun adama saklayacağına destek ol,Vural yiğit ADAMDIR. HİSARCEPHE
Alıntı
0 #1 Futbolig 30-01-2020 15:39
Denizli futbolunun ne hallerde olduğunu anlatmaya gerek yok , Vural Yiğit beleşe koca takımın başına geçtin . Onca tecrübeli hoca varken Serinhisar başka adam mı kalmadı bunu başa hoca diye getirdiniz ?
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın