YİĞİT “FUTBOL ŞANSI BİZİM YANIMIZDAYDI”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Liginin 20’nci haftasında deplasmanda Akkonakspor’u 2-1 mağlup ederek puanını 51’e çıkaran Lider Serinhisarspor’da Teknik Sorumlu Vural Yiğit son dakikaya kadar golü aradıklarını söyledi.
Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan kırmızı beyazlı takımın Teknik Sorumlusu Vural Yiğit hedeflerinin kesinlikle şampiyonluk olduğuna dikkat çekerek “Her maça ayrı hazırlanıyor ve gerçek futbolumuzu oynayıp kazanmak istiyoruz. Bu hafta rakibimizi iyi analiz ettik. Ama bazı maçlar düşündüğümüz gibi geçmiyor. Öne geçtiğimiz maçı koparabilirdik ama yapamadık. Son dakikaya kadar golü aradık. Yakaladığımız pozisyonları değerlendirsek maçı koparabilirdik. Ama uzatmaya kadar golü kovaladık ve attığımız bu golle galip geldik.
Uzatma dakikalarında yenilebilirdik de fakat futbol şansı bizim yanımızdaydı. Golü biz bulduk. Şimdi önümüzde Yeşilköy maçı var. İyi hazırlanıp deplasmanda galip gelip son düzlüğe rahat girmek istiyoruz. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur ve mutlu sona ulaşırız”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın