YİĞİT “BU ORTAMDA FUTBOLCULARI MOTİVE ETMEK OLDUKÇA GÜÇ”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU
Denizli Süper Amatör Ligi, 2019-2020 Ali İpek Sezonunun 22’nci haftasında deplasmanda Ligin yenilgisiz tek takımı olan Yeşilköyspor ile karşılaşacak olan Serinhisarspor ‘da Teknik Sorumlu Vural Yiğit son yaşanan gelişmelere dikkat çekerek böyle bir ortamda futbolcuları motive etmek oldukça zor dedi.
Denizli Futbol’a son gelişmeleri ve Yeşilköyspor ile oynanacak karşılaşmayı değerlendiren Yiğit “Böyle bir ortamda futbolcuları motive etmek oldukça güç. Sonuçta dünyada ve ülkemizdeki kritik durum ortada ve ne hikmetse bizim ülkemizde Türkiye şampiyonaları iptal ediliyor. Alt yaş grup maçları iptal ama büyükler kategorileri devam ediyor. Serinhisarspor olarak pazar günü Yeşilköyspor deplasmanında ligin kaderini yakından ilgilendiren bir maç yapacağız. Takım olarak bir şekilde hazırlanıp maçımızı oynayacağız.

“CENTİLMENLİK ÖN PLANDA OLSUN”
Rakibimiz ligin yenilgisiz takımı bu maçta ona göre planlarımız var. Futbolcularım bunları en iyi şekilde uygularsa hedefimize ulaşma yolunda istenilen sonuçla sahadan ayrılırız. Centilmenliğin ön planda olduğu bir maç olması en büyük temennimiz.Son söz olarak Serinhisarspor veya Yeşilköyspor ve grupta oynayan diğer takım oyuncularının teknik adamların başkan ve yöneticilerin hakemlerin malzemeci şoför görevli kişilerin 1 tanesinin bile rahatsızlığı olursa bunun vebalini ASKF ve TFF ödeyebilecekler mi? Tabi ki hayır işte böyle bir durumda çıkıp maçımızı oynayacağız inşallah herkes için hayırlısı olur”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın