YİĞİT “KEŞKE BU TEDBİRLER DAHA ÖNCE ALINSAYDI”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Ligi 2019-2020 Ali İpek sezonunu 22’nci hafta itibariyle lider olarak tamamlayan Serinhisarspor’da Teknik Sorumlu Vural Yiğit Galatasaray Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Fatih Terim’in Corona Virüsü’ne yakalanmasından dolayı büyük üzüntü duyduklarını söyledi.
Denizli Futbol’a liglerin Corona Virüsü nedeniyle ertelenme sürecini değerlendiren başarılı çalıştırıcı “Ülkemizin ve dünyadaki gelişmelerden herkes gibi bizde futbol camiası olarak endişe duyuyoruz. Kısa bir süre önce Fatih Terim hocamızın böyle bir durumla karşılaşması Türk futbolunu derinden yaralamıştır. Hocamızın bir an önce sağlığına kavuşmasını bekliyoruz.

“OYUNCULARIMIZI RİSKE ATAMAYIZ”
Keşke daha önceden bu tedbirler alınsaydı da bunlar yaşanmasaydı. Başta şahsım sonrada kulübüm olarak Fatih hocamızın biran önce aramıza dönmesini istiyoruz. Futbolda rekabetler hep olacak önce sağlığımız olmalı. Serinhisarspor olarak şuan bir faaliyetimiz yok.  Oyuncularımızı riske atmak istemiyoruz. Planlamalar olduktan sonra çalışmalarımıza başlarız. Önümüzdeki haftadan itibaren futbolcularımıza evde uygulayabileceği programlar vereceğiz. İnşallah kısa sürede ülkemiz bu durumdan kurtulur bizde ekmek davamızda mücadelemi veririz. Bizim için herkes önemli. Evde Kalalım Denizli”dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın