YUKATEL DENİZLİSPOR’DA ALT YAPIYA CANLI UZAKTAN EĞİTİM

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizliliyi gelişim liglerinde temsil eden Yukatel Denizlispor’da Korona Virüsü nedeniyle liglere ara verilmesi sürecinde futbolculara uzaktan canlı eğitim veriliyor.
Denizliyi; U14, U15, U16, U17 ve U19 yaş gruplarında başarı ile temsil eden Yukatel Denizlispor’da Corona Virüs ile mücadele kapsamında ara verilmesi sürecinde futbolculara uzaktan canlı eğitim veriliyor. Konu ile ilgili olarak Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Yukatel Denizlispor Alt Yapı Antrenörü Çağrı Ayca “Covid 19 salgınından sonra 1 hafta ara verdiğimiz antrenmanlardan sonra 2 haftadır Online uygulamalar ile çocuklarımıza eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler genelde haftanın 4 günü oluyor eğitimlerin içeriğinde ise;
Psikolojik performans,Atletik performans, Maç ve pozisyon analizleri gibi çalışmalarımız oluyor. Bu süreçte oyuncu gelişimlerinin en iyi şekilde devam etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu çalışmalarımızı belli bir program dahilin de oyuncularımız ile online telekonferans şeklinde yapıyoruz. İkinciyi haftaya girdiğimiz bu süreçte bizi sevindiren oyuncularda ki ve ailelerdeki olumlu tepkilerdir. Covid 19 virüs salgını ne kadar sürer ne zaman durulur bilemeyiz, biz bu süreçte elimizden gelenin en iyisini oyunculara vereceğiz, Bu durumdan dolayı yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet diler, Hasta olanlara da acil şifalar diliyorum”dedi.

Türk Milleti olarak kritik günlerden geçtiğimize dikkat çeken Ayca “Kısacası herkese şunu söylemek istiyorum; Bu salgını doğru tedbirler ile kendimizi ve etrafımızdakileri koruyarak en aza indirebilir, belki de bitirebiliriz. Lütfen Ama Lütfen herkes bir süre evinde kalsın”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın