YENİDEDE “GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKIN”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Birinci Amatör Küme C Grubunu 16’ncı hafta itibariyle 45 puanla lider olarak tamamlayan ve Denizli Süper Amatör Ligine yükselme gurubu maçlarına katılması kesinleşen Değirmenönüspor’da futbolculardan Musa Yenidede lige şampiyonluk parolası ile başladıklarını belirterek hedef doğrultusunda ilerliyoruz dedi.

Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan deneyimli futbolcu “Biz bu sezon Değirmenönüspor olarak şampiyonluk parolasıyla yola çıktık. Gruplardaki maçlarımızın bitimine 4 hafta kala play-off’u garantiledik. Çok iyi bir kadromuz var.

Şampiyonluğu isteyen ve hak eden bu kadroda ama en önemlisi amatör kulüplerin çoğunda bulunmayan yönetimimiz var. Başkanımız ve yönetimimize bu kadroyu bir araya getirdikleri için teşekkürlerimizi bir borç bilirim.

Korona virüs sebebiyle liglere ara verildi. Bu dünyayı etkisi altına alan bir virüs şuan beklemekten başka çaremiz yok. İnşallah en kısa zamanda Korona virüsten kurtulup yeşil sahalara döner ve şampiyonluk mücadelesine aynı şevkle devam etmek şuan tek temennimiz. Herkesi, her şeyi çok özledim. Ama en çokta futbolu özledim. Güzel Günler çok yakın buna yürekten inanıyorum”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın