“LİGLER HER AN BAŞLAYACAKMIŞ GİBİ HAZIRLANIYORUZ”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig, 7’nci Grupta, Denizli’yi temsil eden iki takımdan birisi olan Çal Belediyespor’da futbolculardan Halil Altıntaş ligin ikinci yarısında çok iyi bir performans gösterdiklerini söyledi.

Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan başarılı futbolcu Ben takıma dördüncü haftada dahil oldum. Kısa zamanda arkadaşlarımın da katkıları ve destekleri ile adapte oldum. Takımdaki ağabeylerim, kardeşlerim hepsi çok karakterli düzgün insanlardı. Hemen beni de içlerine aldılar. Geldikten sonraki süreçte bütün takım arkadaşlarımın da özverisiyle Manavgat Belediyespor maçıyla beraber puanlar topladık ve kısa sürede tırmanış yakaladık. Ondan sonraki süreçte ligler virüs yüzünden ertelendi”dedi.

Liglerin en kısa sürede başlayacağına inandığını vurgulayan Altıntaş “Takım olarak her an ligler başlayacakmış gibi herkes evinde çalışmalarına devam ediyor. Bundan sonraki süreçte liglerin haftada iki maç olacak şekilde devam etmesi fikrindeyim. İnşallah ligler başlarsa kalan maçlarımızı en iyi sonuçla kapatıp 2019-2020 sezonunu en iyi şekilde kapatırız”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın