“LİGLERİN HAZİRANDA BAŞLAMA HABERİ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Ligi, 2019-2020 Ali İpek sezonunu 21’nci hafta itibariyle 24 puan ile 10’uncu sırada tamamlayan Alparslan Gençlikspor’da futbolculardan Özkan Bultan liglerin Haziran ayında tekrar başlayacak olmasından dolayı çok sevinçli olduğunu söyledi.

Ligi ve Korona Virüs nedeniyle verilen arayı Denizli Futbol’a değerlendiren başarılı futbolcu “Liglerin 12 Haziran’da başlayacağını öğrendim. Bu güzel haber beni mutlu etti. Hemen hemen 45 gündür korona virüs nedeniyle yeşil zemin ve taraftarlarımızdan uzak kaldık. Yeşil zemin ve taraftarlarımıza kavuşacağımız için çok mutluyum.

“LİGDE KALICI OLDUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ”
Alparslanspor camiası benim için çok farklı bir camiadır. Kırmız kart nedeniyle bayadır sahalardan uzağım. Ligin başlamasıyla cezam düşüşe geçecek. Alparslanspor olarak öncelikle hocalarımızın arkadaşlarımın karakteri ve birbirlerine olan sevgi ve saygıları ile ön plandadır. İyi bir durumdayız. Ligde kalıcı olduğumuz için mutluyuz.

İnanıyorum ki bu camianın başındaki hocalar olduğu sürece bu takım iyi yerlerde oynamayı hak ediyor. Kendime gelince aldığım maç cezası beni takımdan ve hocalarımdan uzak bıraktı. İnşallah cezam bittikten sonra tekrar sahaya döneceğim. Bu Alparslanspor veya başka bir takım olabilir tüm futbol camiasına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bütün arkadaşlarımı dostlarımı futbolu çok özledim”ifadelerini kullandı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın