ÇOBANOĞLU “AÇIK SÖZLÜ OLMAK GEREKİRSE”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Ligi, 2019-2020 Ali İpek sezonunu 21’nci hafta itibariyle 24 puan ile 10’uncu sırada tamamlayan Alparslan Gençlikspor’da futbolculardan Deniz Çobanoğlu hedeflerinin liglerin başlaması durumunda kalan beş maçtan en iyi sonuçla ayrılmak olduğunu söyledi.

Denizli Futbol’a liglerin ertelenme sürecini ve takımın durumu hakkında açıklamalarda bulunan Çobanoğlu “Malum salgın sebebiyle yaklaşık iki aydan bu yana topa ayağımız değmedi. Doğru söylemek gerekirse idmanda yapmadım.

“AMACIMIZ LİGDE KALMAKTI”
Biz rakiplerimize saygı duyuyoruz onlarında bize saygı duyması gerekiyor. Çünkü zor şartlar altında genellikle maçtan maça çıkıp elimizden geldiği kadar mücadele etmeye çalışıyoruz. İdman yapmamak sporcular açısından hakikaten kötü bir durum. Ama biz zaten Ağustos ayından bu yana çok fazla idman yapamadık.

İş saatlerimiz uymadığı için bazen haftada bir idmanla bazen de hiç idmansız maçtan maça oynadık. Yinede iyi dayandık. Açık sözlü olmak gerekirse sezon başında amacımız bu ligde kalmaktı. Çünkü idman ve güç kuvvet olmadan süper ligde hedefe oynamak gerçekten zor.

“ÖNÜMÜZDE ZORLU BİR BAĞBAŞI ZEYTİNKÖYSPOR MAÇI VAR”

Ama biz altımızda olan takımlardan puan ya da puanlar alarak ligde kalmayı başardık. Ligde son 5 maçımız kaldı yenmek yada yenilmek önemli değil zaten rahat durumdayız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.Önümüzde şampiyonluğa oynayan zorlu bir Bağbaşı Zeytinköyspor müsabakası var bu maçta elimizden gelenin en iyisini yapıp 90 dakika boyunca mücadele edeceğiz. Bütün takımlara başarılar diliyorum”ifadelerini kullandı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın