AŞÇI “AMATÖR SPOR CAMİASININ ÇİLESİ VE BEKLEYİŞİ NE ZAMAN BİTECEK?”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Birinci Amatör Küme C grubunda mücadele eden Kuşpınarspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Denizli Futbol İl Temsilci yardımcısı olan Fahrettin Aşçı Denizli ASKF’e çağrıda bulunarak amatör spor camiasının çilesi ve bekleyişi ne zaman bitecek?, bir an önce kararınızı verin kulüpler yeni sezon için yol haritalarını belirlesinler dedi.

Sosyal Medya hesabından konu il ilgili olarak açıklamalarda bulunan başkan Aşçı “Koronovirüs pandemisi ile yarım kalan liglerimizle ilgili olarak TASSK tarafından 27 Mayıs 2020 tarihinde gönderilen talimat niteliğindeki bildirim üzerinden neredeyse 3 hafta gibi bir süre geçmek üzere. Bu süre içinde üst kurullarca yetkilendirilmiş ve görevlendirilmiş olanlar Futbol İl Temsilciliği, ilgili kategorilerin Tertip komiteleri ve katılımı nedeniyle Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonudur.
Bir tarafta belirsizlik ve beklenti içinde olan kulüplerimiz var diğer tarafta kulüplerden dilekçe talep ederek hala çözüm yolunda bir açıklaması olmayan yukarıda saydığım yetkili ve görevliler var. Maalesef İl Temsilci Yardımcısı olarak ben de saydığım kişiler içindeyim. Futbol İl Temsilcisini, Denizli ASKF’yi ve Tertip komitelerini yapılacak tescil işlemlerini daha fazla gecikmeden bitirerek beklenti içindeki kulüplerimize yeni sezon için yol haritasını belirleme imkanı vermeye çağırıyorum”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın