SARIKAYA SORDU, ZOLAN MÜJDEYİ VERDİ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adayı Ayşe Sarıkaya, yönetiminde yer alacak isimlerde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette belediye tarafından amatör kulüplere yapılan destekleri soran Sarıkaya'da Başkan Zolan müjdeyi verdi ve pandemi sürecinden sonra Büyükşehir Belediyesi olarak yeniden amatör spor kulüplerine destek verecekleri söyledi.

Ziyarette konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; "Belediyenin görev ve sorumlulukları çerçevesinde kulüplerimize her yıl düzenli olarak yapılan ancak bu yıl pandemi nedeniyle yapılamayan maddi desteği en kısa zamanda gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.

Ziyaretin verimli ve olumlu geçtiğini belirten Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adayı Ayşe Sarıkaya; "Her zaman amatörün yanında olmayı sürdüreceğini samimi duygularla belirten Başkanımız, bundan sonraki yıllarda da düzenli olarak maddi desteklerinin devam edeceği müjdesini verdi. Ayrıca ASKF hizmet binası olarak satın alınan binanın en kısa zamanda  tamamlanarak hizmete sunulabilmesi için gerekli tadilatın yapılabilmesi adına yapılacak maddi desteğin de müjdesini verdi. Başkanımızla amatör spor kulüplerimizle işbirliği içinde yürütebileceğimiz projeler hakkında fikir alışverişi yaparak ziyaretimizi noktaladık.Nazik kabulleri ve aydınlatıcı içerikli sohbetleri için Sayın Başkanımıza  teşekkür ediyoruz"dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın