AMATÖR SPOR KULÜPLERİN DESTEKLENMESİNİ İSTEDİ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıyaka, listesinde yer alacak yöneticiler ile birlikte Honaz ve Baklan Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Adayı Sarıkaya, amatör sporların ilçe için önemli olduğuna dikkat çekerek, bu kulüplerin desteklenmesi gerektiğini ve bunu belediyeler ile ASKF'nin el birliği ile yapacağını söyledi.


Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıyaka ve yönetiminde yer alan Bereketli Spor Kulübü Başkanı Ömer Sarıkaya, Akkonak Spor Kulübü Yöneticisi Volkan Kösea, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Tolcu, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Sevil Güngör , İncilipınarkentspor Kulüp Başkanı Oktay Çıtak ve Akkonakspor Kulüp Yöneticisi Taner Karaçay ile birlikte Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Sarıkaya, gençlerin ilçelerde spora yönlendirilmesinin önemli olduğuna dikkat çekerek, bu gençlerin ve spor kulüplerin desteklenmesi gerektiğini, bunun da ASKF ile belediyeler ile yapılması gerektiğini ifade etti.

Sarıkaya ziyaretlerinde Amatör Spor Kulüpleri hakkında hazırlanan projelerini de paylaşarak, amatör spor kulüplerinin sorunlarını aktardı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın