İNCELER GENÇLİKSPOR KALDIĞI YERDEN DEVAM DEDİ

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli’nin Bozkurt İlçesinde bulunan ancak çeşitli imkansızlıklar nedeniyle faaliyetlerine ara veren İnceler Gençlikspor Denizli AK Parti Milletvekili Ahmet Yıldız’ın maddi ve manevi destekleri faaliyetlerine tekrar başladı.
Bozkurt İlçesinin İnceler Mahallesinde bulunan İnceler Gençlikspor Kulübü, Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız’ın destek ve katkıları ile tekrar faaliyetlerine başladı. Bu kapsamda Spor kulübünde, 6 ile 16 yaş arası toplamda 15’i kız olmak üzere toplam 63 sporcu Mart ayından bu yana program dahilinde Futbol Antrenörü Ferman Bozan nezaretinde futbol ve masa tenisi eğitimi almaya başladı. Pandemi süresinde ara verilen eğitime normalleşme süresi ile birlikte tekrar başlandı.

İnceler Gençlikspor’un tekrar faaliyetine başlamasından ve çocukların tekrar spor yapmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren sporcu velileri “İnceler’de imkansızlıklardan dolayı faaliyetlerine ara veren bir kulübümüz vardı. Mahallemizin gençlerinin spor ve futbola olan arzulu ve istekli feryadına sayın Milletvekilimiz Ahmet Yıldız duyarsız kalmadı ve mahallemizin gençlerine sağlıklı spor yapmaları için maddi ve manevi desteklerini esirgemedi. Tüm imkanlarını seferber ederek çocuklarımızın spor yapacağı ortamı sağladılar. Milletvekilimize, Kulüp Başkanımız Sezgin Işık, AK Parti ilçe başkanımız Mustafa Hocam, AK Parti ilce kadın kolları başkanımız Hicran hanım, Bozkurt İnceler Mahalle muhtarımız Hurafi Kavsara, Okul Müdürümüz Kazım Tiytilli’e İnceler mahalle sakinleri adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız”ifadelerinde bulundular.

İnceler Gençlikspor Kulübü Teknik Sorumlusu Ferman Bozan’da çocukların spor yapmalarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederek “Mahalle muhtarımız ve AK Parti ilçe başkanımızın katkıları ile ısıölçer cihazımıza da kavuştuk. İmkanları ve katkıları ile bizleri sosyal bir kulüp vasfına getiren sayın vekilimize teşekkür ediyorum. Şu anda bile sosyal mesafe kurallarını uygulayarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Artık inceler mahallesi ve çocuklarının sahipsiz olmadığını biliyoruz. Bizlere Tüm bu imkanları sağlayan Milletvekilimiz Ahmet Yıldız beyefendiye ne kadar teşekkür etsek azdır. Tüm İnceler mahalle halkına ve emeği geçen bütün kurumlara duyarlılıklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın