HOROZKENTSPOR KUPAYA DOYMUYOR…

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Yeni sezonda Denizli’yi Türkiye Kadınlar 2’nci liginde temsil edecek olan Horozkentspor Afyon’da yapılan Zafer Kupası Turnuvasında şampiyon olarak yeni sezona kupa ile başlamış oldu.
Denizli’yi Kadın futbolunda tanıtan ve ön plana çıkararak başarı ile temsil eden çeşitli şampiyonluklar yaşatan Horozkentspor Afyon’da yapılan 30 Ağustos Zafer Kupası’nı kazanarak başarılarına bir yenisini ekledi.
Afyon İdmanyurdu’nu, Kocatepe Spor Kompleksi'nde oynanan maçta, Ela Telli ve Özge Tosun’un golleri ile 2-0 mağlup ederek şampiyon olan yeşil siyahlılarda maç sonrası sevinci görülmeye değerdi. Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Denizli temsilcisi önemli ve anlamlı bir günde kupa kazanmanın haklı gururunu ve sevincini yaşadı.
Turnuvayı Denizli Futbol’a değerlendiren Başkan Yardımcısı Baki Aras yeni sezona büyük hedeflerle başladıklarını ifade ederek “Bu anlamlı kupayı Denizli’ye getirdiğimiz için çok gururlu ve mutluyuz. Takımın gösterdiği performans bizi sevindirdi. Haklı bir galibiyet alarak kupayı kazandık. Çocuklarımıza inandık güvendik onlarda bizlere bu sevinci yaşattı. Tabi bu arada oyuncularımızın son durumunu görme fırsatımız oldu. Bizim açımızdan iyi bir hazırlık maçı gibi oldu”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın