AMATÖR FUTBOLCUDAN ÇAĞRI

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli’de birçok amatör Futbol Kulübü’nde forma giyen ve başarılar yaşayan Mehmet Ali Çakır, amatör futbol liglerine  pandemi nedeniyle ara verildiğini belirterek liglerin en kısa zamanda başlamasını istediklerini söyledi.

Denizlispor, Denizli Belediyespor, Akkonakspor, Elit FK, Kartalspor ve Kızılcaspor gibi takımlarda forma giyen Mehmet Ali Çakır Covid 19 salgını nedeniyle liglere ara verildiğini vurgulayarak büyüklerimizden isteğimiz gerekli tedbirlerin alınarak amatör maçların tekrar başlaması dedi.

Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan başarılı futbolcu “Salgın var tabiki önce sağlık. Ancak bizde amatör futbolcular olarak futbolu çok özledik ve maçların bir an önce başlamasını bekliyoruz. Formamızı, arkadaşlarımızı yeşil sahayı ve ter kokan soyunma odalarını özledik. Büyüklerimizden, yetkililerden istediğimiz bir an önce amatör ligleri başlatmaları.

Şu anda üst ligler oynanıyor. Ancak alt ligler olmadan üst ligler nasıl oynanıyor. Üst liglerin kaynağı amatör futbol, alt yapı değil mi? Bu nedenle amatör liglerin bir an önce başlatılmasını binlerce amatör futbolcu adına istiyoruz”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın