SARAYKÖYSPOR KADROSUNU KURUYOR

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Yeni Sezonda Denizli'yi temsil edecek 3 takımdan birisi olan Sarayköyspor kadro kurmak için transfer görüşmelerine devam ederken geçtiğimiz sezonda kadrosunda bulunan kanat oyuncusu Berk Saraç ile anlaştığını açıkladı.
Sarayköyspor’da futbola başlayan ve sırasıyla; Acıpayam Belediyespor, Ortaca Belediyespor, Sökespor, Bornova Yeşilovaspor gibi takımlarda forma giyen uzun yıllar Sarayköyspor’un başarısı için ter döken, 29 Yaşındaki başarılı futbolcu yeni sezonda da kırmızı siyahlı formayı giyeceği için mutlu olduğunu söyledi.
Denizli Futbol’a özel açıklamalarda bulunan Saraç, 2002 yılında başladığı futbol hayatının Sarayköyspor ‘un başarısı için mücadele ile geçtiğini dile getirerek “Yeni sezonda da yönetimimiz ile anlaşmaya vardık. Bu nedenle çok sevinçli ve gururluyum. İnşallah bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Takım olarak büyük oranda daha önce bir arada oynamış futbolculardan kurulu bir ekip olacağız. Teknik ekip de aynı olacak. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşır Sarayköy’ü en iyi şekilde temsil ederek sezonu tamamlarız”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın