Yukatel Denizlispor Fenerbahçe mücadelesinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, maçı yöneten hakemlere sert eleştiride bulundu. Bugüne kadar hiç böyle konuşmadığını, ligin 8, haftasına gelindiğini ve 5 tane penaltıyı hak ettiklerini ama verilmediğini ifade ederek; "Denizlispor başkanı olarak bu güne kadar hiç konuşmadık. Bu kulübü ayakta tutmak için 5 TL'lik çakmak bugünlere geldik. Ama bir daha böyle bir haksızlık olursa bu kenti kimse tutamaz. Bunun ötesinde söyleyebileceğim birşey yok, yazıklar olsun. Hakkımızı kimseye yedirmeyiz" dedi.
Süper Lig'in 8. haftasında kendi sahasında Fenerbahçeyi ağırlayan Denizlispor, 2-1 yenilerek adeta 9 yıl aradan sonra yeniden döndüğü Süper Lig'te kan kaybetmeyi sürüdüyor. Süper Lig'in son haftalarında oynadığı maçlar ile puan alamayan yeşil siyahlı ekip, önümüzdeki maçlarda alacağı puanlar ile bu kan kaybına artık bir dur demak istiyor.

Maçın ardından değerlendirmede bulunan Yukatel Denizlispor'un yeni teknik Direktörü Mehmet Özdilek; "İki ayrı pencereden bakmak lazım. İlk yarı dengede geçen bir oyun. Oyuncularıma devam etmemiz gerektiğini skoru yakalayabileceğimizi söyledim. Ancak bireysel hatalardan 2. golü yedik. Kötü alışkanlıklarımız var. Bunları en yakın zamanda aşacağız. Netice olarak kaybettik ama çok üzgünüz. İkinci yarı iyi bir oyun ortaya koyduk. Şimdi önümüze bakacağız. Oyuncularımın 2. yarıdaki reaksiyonlarını tebrik ediyorum" dedi.