HOROZ FENERBAHÇE İÇİN GÜÇ TOPLUYOR

Yukatel Denizlispor Süper Lig’in 32. Haftasında karşılayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Ligte kalmak için artık her maçın önemli olduğu Denizlispor’da takım adeta güç topluyor. Denizlispor, Fenerbahçe maçı için milli maç arasını da iyi değerlendiriyor. 

Süper Lig’in 32. Haftasında, 5 Nisan Pazartesi günü deplasmanda Fenerbahçe ile mücadele edecek olan Yukatel Denizlispor bu maç için güç topladı. Yeşil-silahlı ekip hem tesislerde hem de fitness salonlarında yaptığı güç çalışmalarıyla Fenerbahçe mücadelesine hazırlanıyor. 

Milli maç arasını çalışarak ve güç toplayarak değerlendiren Yukatel Denizlispor artık puan toplamanın peşinde olacak. Teknik Direktör Hakan Kutlu yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanlara, milli takımlarında bulunan Hadi Sacko ve Veton Tusha’nın yanı sıra sakatlığı bulunan Ayman Ben Mohamed katılmıyor. Sakatlığı sona eren Mustafa Yumlu takımla birlikte çalışmalara başlarken, tedavisi devam eden Recep Niyaz ve Özgür Çek takımdan ayrı olarak bireysel çalışmalar gerçekleştirdi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın