CENTİLMENLİKTEN UZAK BİR GOL

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Kasımpaşa'nın attığı golün fair-play'e yakışmadığını belirterek, "Yerde yatan futbolcu varken atılan gol centilmenliğe hiç yakışmadı" dedi.

Denizlispor ile Kasımpaşa arasında oynanan ve 1-1 berabere biten maçın ardından değerlendirmede bulunan Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, bu maçta beklenen 3 puanın alınamadığına dikkat çekerek, "Maçı kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Bu maçtan alınacak 3 puan takımımızı çok farklı yerlere götürecekti. Ama olmadı. Yordunduk, rakibimiz birden 1 gün daha fazla dinlenmişti. Fenerbahçe maçının ardından hemen çalışmalara başlamak ve maça çıkmak zor" dedi.

Kasımpaşa'nın maçta kazandığı 1 golün fair-play'e yakışmadığına dikkat çeken Kutlu; "Maçta oyuncunun yerde olmasına rağmen oyunun devam ettirilmesi centilmenliğe aykırı. Bu gol yeniden seyredilsin ve değerlendirildi. Alınan bu 1 gol fair-play'e hiç yakışmadı. Hedefimiz 42-44 puana getirmek. Bunun için mutlaka maçlarda 3 puanı almamız gerekiyor" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın