HOROZ BİLDİĞİNİZ GİBİ

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 34. haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor'a konuk oldu. Maçın ilk yarısını 1-0 önde tamamlayan yeşiL-siyahlı ekip, ikinci yarıda durumu 2-0'a taşıdı. Bu sonucun ardından ardı ardına gelen 3 gol ile Denizlispor kazanacağı maçı 3-2 vererek 3 puan fırsatını tepti.

Süper Lig'in dibine demir atan ve ligte 3 puan arayışını sürdüren Yukatel Denizlispor, Süper Ligin 34. haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile mücadele etti. Saat 19:00'da başlayan mücadele Bahçeşehir Koleji Stadyumunda oynandı. Maçı Yasin Kol yönetti. Kol'un yardımcılıklarını Mehmet Cem Hanoğlu ve Esat Sancaktar üstlendi.

Maçta ilk gol Denizlispor'dan geldi. 27. dakikada Marvin Bakalorz'un golüyle Denizlispor ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı. Maçın ikinci yarısında yeniden atağa geçen yeşil-siyahlı ekip, 51. dakikada Veton Tusha'in golüyle durumu 2-0'a taşıdı. Denizlispor'un üstülüğünün ardından gol arayışına giren Aytemiz Alanyaspor 54.dakikada Berkan Kutlu ve 68. dakikada Efkan Bekiroğlu'in golleriyle durumu eşitleyerek 2-2'ye getirdi. Maçın son dakikalarında yeniden atağa geçen Alanyaspor 88. dakikada Mustafa Pektemek'in golüyle durumu 3-2'ye getirdi.

3 puana hasret kalan ve adeta bu maçta 3 puanı almaya yaklaşan Denizlispor ikinci yarıda 2-0 önde iken 3-2 geriye düşerek 3 puanı adeta tepki.

İLK 11'LER
Alanyaspor: Marafona, Juanfran, Tzavellas, Caulker, Moudandje, Siopis, Berkan, Efkan, Davidson, Bareiro, Babacar.

Denizlispor: Abdulkadir, Leismann, Oğuz, Mustafa Yumlu, Sakıb, Kubilay, Bakalorz, Diskerud, Özer, Sacko, Tusha.

MAÇTAN DAKİKALAR

90. Maç bitti
88.GOL! Mustafa Pektemek Aytemiz Alanyaspor takımını öne geçiren golü atıyor.
82.Yukatel Denizlispor, Kubilay Aktaş ile serbest vuruş kullanacak.
81.Aytemiz Alanyaspor takımında Francois Moubandje faul yapıyor.
80.Angelo Sagal tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
77.Yukatel Denizlispor takımında Marvin Bakalorz hakem Yasin Kol tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
75.Aytemiz Alanyaspor takımında Khouma Babacar faul yapıyor.
72.Aytemiz Alanyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Giorgos Tzavellas.
70.Aytemiz Alanyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Steven Caulker
68.GOL! Aytemiz Alanyaspor takımı, Efkan Bekiroğlu ile eşitliği sağlıyor.
66.Yukatel Denizlispor takımında Oğuz Yılmaz faul yapıyor.
66.Yukatel Denizlispor takımında Oğuz Yılmaz hakem Yasin Kol tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
65.Giorgos Tzavellas rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
65.Aytemiz Alanyaspor takımından Damian Kadzior sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
64.Berkan Kutlu ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
63.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Juanfran ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
62.Aytemiz Alanyaspor takımından Francois Moubandje sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
62.Ceza sahası içinde topla buluşan Francois Moubandje, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Abdulkadir Sünger kurtarıyor.
62.Sol çaprazdan Francois Moubandje ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
61.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Damian Kadzior ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
61.Damian Kadzior ile Aytemiz Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
58.Aytemiz Alanyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Francois Moubandje tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
57.Aytemiz Alanyaspor takımından Davidson sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
55.Bu dakikada Yukatel Denizlispor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Mix Diskerud
54.GOL! Berkan Kutlu, farkı 1'e indiren golü atıyor.
51.Golün asistini yapan isim Marvin Bakalorz.
51.GOL! Veton Tusha ile Yukatel Denizlispor farkı 2'ye çıkarıyor.
49.Aytemiz Alanyaspor takımından Francois Moubandje şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
49.Ofsayt bayrağı Marvin Bakalorz için kalkıyor
48.Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hadi Sacko ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
47.Hadi Sacko önemli bir gol poziyonunu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
46.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Damian Kadzior ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
46.Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Adam Bareiro çıkıyor ve yerine Damian Kadzior oyuna giriyor.
45. İKİNCİ YARI BAŞLADI
İLK YARI SONA ERDİ
44.
Yukatel Denizlispor takımında Kubilay Aktaş, sarı kart görüyor.
42.Yukatel Denizlispor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Fabiano Leismann kullanacak.
41.Aytemiz Alanyaspor takımında Adam Bareiro, sarı kart görüyor.
39.Yukatel Denizlispor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Abdulkadir Sünger.
38.Fabiano Leismann, ceza sahası içinde sol çaprazda Adam Bareiro tarafından faule maruz kalıyor.
36.Yukatel Denizlispor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Oğuz Yılmaz geçiyor.
34.Aytemiz Alanyaspor takımından Juanfran ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
34.Aytemiz Alanyaspor takımından Francois Moubandje sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
32.Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Abdulkadir Sünger kullanacak.
31.Manolis Siopis - Marvin Bakalorz mücadelesinde hakem, Aytemiz Alanyaspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Yukatel Denizlispor lehine faul kararı veriyor.
30.Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Khouma Babacar ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
27.Hadi Sacko, gol pasını veren isim.
27.GOL! Marvin Bakalorz takımını öne geçiren golü atıyor.
25.Efkan Bekiroğlu, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Abdulkadir Sünger kurtarıyor.
22.Ceza sahası içinde topla buluşan Fabiano Leismann, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
21.Marvin Bakalorz rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
20.Khouma Babacar, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden kaleye şut çekiyor, kaleci Abdulkadir Sünger kurtarıyor.
18.Aytemiz Alanyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Aytemiz Alanyaspor adına Giorgos Tzavellas kullanacak
17.Efkan Bekiroğlu rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
17.Aytemiz Alanyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Aytemiz Alanyaspor adına Efkan Bekiroğlu kullanacak
17.Manolis Siopis, Hadi Sacko tarafından faulle durduruluyor. Aytemiz Alanyaspor, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
15.Ceza sahası içinde topla buluşan Adam Bareiro, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Abdulkadir Sünger kurtarıyor.
14.Yukatel Denizlispor, Fabiano Leismann ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
13.Aytemiz Alanyaspor takımında Manolis Siopis faul yapıyor. Manolis Siopis ile Marvin Bakalorz arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Manolis Siopis. Yarı alanın ortalarından Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
12.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Juanfran ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
12.Yukatel Denizlispor takımından Özer Özdemir Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
8.Yukatel Denizlispor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Abdulkadir Sünger geçiyor.
8.Fabiano Leismann, Davidson tarafından faulle durdurulduğu için Yukatel Denizlispor ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
7.Yukatel Denizlispor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mustafa Yumlu.
6.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Steven Caulker ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
4.Yukatel Denizlispor takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Abdulkadir Sünger geçiyor.
4.Hakem, Adam Bareiro tarafından ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
2.Aytemiz Alanyaspor takımından Berkan Kutlu sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
1. Maç başladı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın