YALAN OLDUK BEEEE BAŞKAN

9 yıllık hasretin ardından Süper Lig’e çıkan ve kentti yeniden umutlandıran Yukatel Denizlispor, bugün kendi evinde Erzurumspor’dan aldığı 3-2’lık mağlubiyet ile ligten düşeceğinin sinyalini iyiden iyiye vermiş oldu. Uzun süredir ligin dibine demir atan ve ateş hattından bir türlü kurtulamayan Yukatel Denizlispor, yaşanan kronik sorunlara da çözüm üretemedi.

Takımın bu hale gelmesinde en büyük sorumlu olarak gösterilen isim ise Başkan Ali Çetin… Takımda yaşanan birçok sorun, Denizlispor’un bu hale gelmesine neden oldu.  Yönetimde yaşanan değişiklikler, yöneticiler arasındaki kavgalar ve ayrılıkların yanında, en büyük sorun ise mali anlamda yaşandı.  Pandeminde etkisiyle ekonomik anlamda zorluklar yaşayan Denizlispor, önce futbolcuların alacaklarını ödeyemedi, ardından istediği transferleri yapamadı.

Yaşanan sorun ve krizler ile tamamen baş başa kalan takımın teknik direktörlük konusunda da yüzü bir türlü gülmedi.  Yapılan değişikler ile adeta ayarı bozulan takım, her değişen hocada bir çıkış yakalamak istese de bunu başaramadı. Yaşanan bu krizler Denizlispor’un 9 yıl aradan sonra yeniden ligten düşmesine neden olacak.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın