HOROZ KAYSERİ'DE KEPENK İNDİRDİ

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 38. haftasında Kayserispor'a konuk oldu. Ligin dibindeki Denizlispor, matematiksel olarak son mücadelesi olan Kayserispor karşısında 6 golü kalesinde görerek, süper lige veda etmiş oldu. Maç Kayserispor'un 6-3'lik üstünlüğü ile sona erdi.

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 38. haftasında Kayserispor'a 6-3 mağlup oldu. Süper Ligte düşme hattına demir atan ve oynadığı son maçlarda istediği sonucu elde edemeyen Yukatel Denizlispor'un yüzü, Kayseri deplasmanında da gülmedi. Lige tutunmak için matematiksel olarak önemli olan Kayserispor maçında da yenilen Denizlispor, deplasmanda kalesinde gördüğü 5 gol ile süper lige veda ettiğini resmen ilan etmiş oldu. Maçta Denizlispor'un gollerini ise 31. dakikada Angelo Sagal, 81. dakikada Radoslaw Murawski ile 90. dakikada Sakıb Aytaç kaydetti.

Kayseri Kadir Has Stadı'nda 16.00'da başlayan mücadeleyi Özgür Yankaya yönetti.

İLK 11'LER
KAYSERİSPOR: Doğan Alemdar, Aziz Behich, Kolovetsios, Paz, Kvrzic, Sabovic, Muhar, Avramovski, Lennon, Henrique, İlhan Parlak

DENİZLİSPOR: Abdulkadir Sünger, Muhammet Özkal, Leismann, Oğuz, Sakıb, Murawski, Hasan Ayaroğlu, Sagal, Dossevi, Rodallega

GOLLER
Maçtaki Kayserispor'un gollerini 18 ve 60. dakikada İlhan Parlak, 26 ve 45'te Daniel Avramovsiki, 51. dakikada Nehuen Paz ve 90+6'da Melih Okutan kaydetti. Denizlispor'un gollerini ise 31. dakikada Angelo Sagal, 81. dakikada Radoslaw Murawski ve 90. dakikada Sakıb Aytaç kaydetti.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın