ÖZDEMİR“HER MAÇ FUTBOL ADINA ÜSTÜNE KOYDUĞUMUZ BİR TAKIMIZ”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

TFF Elit U19, Süper Lig Grubu 10’uncu haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor A.Ş. ile karşılaşan Yukatel Denizlispor aldığı 2-2’lik sonuçla haftayı bir puan ile kapadı. Teknik Sorumlu Fikret Ozan Özdemir her hafta üzerine koyarak gittiklerini belirterek her hafta gelişen bir takımımız var dedi.

Denizli Futbol’a Rize dönüşü yolda açıklamalarda bulunan Yukatel Denizlispor U19 takımı teknik sorumlusu Fikret Ozan Özdemir kaliteli yetenekli ve uyumlu yaş ortalaması düşük bir kadro ile ligde mücadele ettiklerine dikkat çekerek “Bu yoğun tempoda, üst üste maç trafiğinde iyi oynadığımız bir maçtı. Maça çok iyi başladık. İlk yarıyı rakibin sahasında oynayan devamlı pozisyona giren bir oyun ortaya koyduk.

Her maç futbol adına üstüne koyduğumuz bir takımız. Oyun ve oyuncu anlamında gelişen bir takımımız var. Buda bizleri sevindiriyor. İyi yoldayız. Ama her zaman söylediğim gibi eksiklerimizin üstüne gitmeliyiz. Oyun içinde eksiklerimiz var bunların telafisini arıyoruz. Alt yapının en üst takımıyız. Her zaman gelişme ve geliştirmeye devam etmemiz gerekiyor. Hafta sonu Hatay maçımız var. Bu maçın hazırlıklarına Salı günü başlayacağız. Amacımız geride bıraktığımız maçlardaki futbolumuzun üstüne çıkan bir futbol oynamak”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın