MEĞER STADYUM BAKIMA ALINMIŞ

Pamukkale Belediyesi tarafından hafta sonu tüm uyarılara rağmen Atatürk Stadyumunda yapılan yağlı güreşler, çimlere zarar verdi. Bu hafta sonu oynanması planlanan Denizlispor-Ankaragücü maçı ise TFF'nin kararı üzerine Antalya'ya alındı. Stadyumun çimlerinin yenilenmesinin tüm giderlerinin ise Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki tarafından ödeneceği açıklandı.

Denizlispor'dan yapılan açıklamada stadyumun bu hale gelmesinde Pamukkale Belediyesi'nin düzenlediği yağlı güreşlerden dolayı olduğuna değinilmemesi ise dikkat çekti. Denizlispor stadyumun bakıma alındığını vurgulaması açıklamada öne çıktı.

İŞTE DENİZLİSPOR'DAN YAPILAN AÇIKLAMA
29 Ağustos Pazar günü saat 21.45'de Ankaragücü ile karşılaşacağımız TFF 1. Lig 3. Hafta karşılaşması Denizli Atatürk Stadyumu'nun bakımda olması sebebiyle Akdeniz Üniversitesi Stadyumu'nda oynanacaktır.

Bilindiği üzere her sezon milli maç takvimine göre yenilenen zeminimiz, bu sezonda milli maç arasına denk gelecek şekilde yenilenmeye başlamıştır. Yenileme çalışmaları ile stadımızın diğer eksiklerinin giderilmesi sırasında oluşacak tüm masraflar ve ayrıca kulübümüzün Antalya'da oynayacağı Ankaragücü karşılaşmasının tüm giderleri Pamukkale Belediye Başkanı Sn. Avni Örki tarafından karşılanacaktır.Yapılacak olan tüm işlemler ile ilgili kulübümüz herhangi bedel ödemeyecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın