SAĞLIK ALANINDA DESTEK İSTEDİLER

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz ve yönetim kurulu üyesi Taner Atilla, İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk'ü makamında ziyaret ederek, PRC testleri ve ambulans konusunda destek istedi.

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz ve Yönetim Kurulu üyesi Taner Atilla İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk'i makamında ziyaret etti, Görüşme sırasında sağlık hizmetleri alanında destek isteyen Başkan Mehmet Uz, Öztürk’e taleplerini iletti.

Talepleri değerlendiren Berna Öztürk, sezon boyunca gerçekleşecek tüm PCR testleri ve altyapı karşılaşmalarında bulunması zorunlu olan ambulans hizmetleri konusunda Altaş Denizlispor'a destek vereceklerini ifade etti.

Altaş Denizlispor’a olan desteklerini sürdüreceklerini belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, “Nazik ziyaretleri için Başkan Mehmet Uz ve Taner Atilla’ya teşekkür ediyorum. Bizlere taleplerini ilettiler, bizler de elimizden geleni yaparak kulübümüzün yanında olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Destekleri için Dr. Berna Öztürk'e teşekkür eden Başkan Uz, “Kulübümüzün sürekli ihtiyacı olan PCR testleri ve diğer sağlık hizmetleri konusunda Sayın Dr. Berna Öztürk’e taleplerimizi ilettik. Kendisi bize her konuda destek olacağını belirtti. Bu önemli destekleri için İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Berna Öztürk’e kulübümüz adına tekrar teşekkür ediyorum” dedi.


Tags:

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın