RAYIMIZA OTURUYORUZ

Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Serhat Gülpınar, takımın son durumunu değerlendirdi ve Altaş Denizlispor’un yavaş yavaş rayına oturduğunu belirtti. 7 maçta 11 puan toplamanın Altaş Denizlispor için iyi olduğunu düşündüğünü ifade eden Gülpınar, ileryelen maçlarda daha iyi bir Denizlispor’un sahada olacağını ifade etti.

Bu hafta Tuzlaspor deplasmanına hazırlandıklarını belirten Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Serhat Gülpınar; “Tuzlaspor’un maçlarını iyi analiz ettik. Her maçta farklı bir format ile oynuyorlar ve bizimde formatımız belli. Her oyun formatına hazırız. İyi bir oyunca bu deplasmandan puan ile döneceğimize inanıyorum” dedi.

Takım olarak ligteki durumlarının iyi olduğuna dikkat çeken Gülpınar; “Maçlarda gösterdiğimiz performans ile bu ligte iyi bir takım olduğumuzu söyleyebilirim. 7 maçta toplam 11 puan iyi olduğumuzu gösteriyor.  Kısa sürede güzel bir kadro kurduk. Bu durum Denizlispor açısından iyi ama ilerleyen dönemlerde çok daha iyi futbol izleyeceğimizi ve izleteceğimizi düşünüyorum” dedi.


 

Tags:

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın